reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych Fasolek

Elzu, jeśli chodzi o mnie to Julek mi się podoba Julek Krawczyk... Julian Krawczyk, hmmm :)
Ale to oczywiście musi byc Wasza decyzja :)
 
reklama
Julek ładnie !:-)

Mi się dla dziewczynki Julka podoba, ale mojemu T nie :/
No i chyba będzie Oliwka ... bo nic lepszego póki co nie znalazłam ;-)
 
Ostatnia edycja:
Ixidixi ja tez marzylam o Filipku, to imie wymyslil moj P. i jak juz zdarzylam sie do niego przyzwyczaic to mu sie odmienilo i juz mu sie nie podoba :D a po za tym nadal nie wiem kto u mnie mieszka :( wiec sprawe imion odstawilam na bok dopuki sie nie dowiem. Gorzej jak do samego porodu sie nie ujawni :D
 
Tak Tak Ixidixi to już żeśmy ustaliły że mamy parkę :-D

Nie nie proszę tylko nie Filipek, tzn. zależy jak się komu podoba, ale teraz co drugi chłopczyk to Filipek ;-)
 
Wydrukowalam dzisiaj dluuga liste imion i wybieralismy z moim D ktore nam sie podobaja zostaly nam takie:

Tadeusz - Tadzio, Tadek, Tadeuszek, Tadzik
Adam - Adaś
Eryk - Eryczek
Dorian - Dorianek, Dorek, Doruś
Julian - Julek, Juluś

Pomozcie.. ktore wam sie podoba najbardziej? Podpowiem jeszcze, ze mamy dosyc popularne i typowo polskie nazwisko - Krawczyk.

Zdecydowanie DORIAN !!!! Reszta mi w ogole nie podchodzi :)
 
a ja np.dawno tego imienia nie spotkalam Julek i bardzo ladne jest filipow wszedzie pelno dorianow mglaczek tez duzo bardzo jest oskarow tez ostatnio sie roj zrobil wczoraj znalazlam ladne imie stare takie ale sliczne na prawde ogolnie nie podobaja mi sie stare imiona ale to mi przypadlo do gustu i jeszcze Alan i Ignacy wlasnie to imie stare juz pamietam Ignas super imionko ale moj jest uprzedzony do takich imion i mnie denerwuje bo czeka na propozycje tesciowej koszmar mam chec jechac do niej i powiedziec jak ja to wszystko juz odbieram i mojej mamie tez jeszcze dogadac one maja pomoc a nie z buciorami sie pchac i jeszcze tlumaczyc wszystko od podstaw jak ja mam za soba jedno odchowane od narodzin dziecko siostrzenice do 3latek ja wychowalam jako pomoc dla siostry cala dobe a tu mi tlumacza
 
reklama
Elzu - Eryk fajnie z nazwiskiem się komponuje. Adam i Julian też ładnie. Ja jednak wolę imiona których na co dzień nie używa się w formie zdrobniałej, czyli jak dla mnie Julian odpada bo na co dzień będzie Julek.
A ja chciałabym mieć Klarę ale nie wiem jak przekonać mojego R :-( Żadne imię żeńskie mu się nie podoba, twierdzi, że jeszcze jest dużo czasu i na pewno coś jeszcze wymyśli, oby nie ;-) i nikt mi nie pomaga w przekonaniu go do Klary, wszystkim kojarzy się ze starą babą :-(
 
Do góry