reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla Naszych dzieci. Propozycje i ostateczny wybór.

reklama
Bulkaasia ale ładnie i oryginalnie. Podoba mi się :happy2: A powiedz na Doriana jak zdrobniale ? Bo jakoś wymyślić nie mogę.
U nas na szczęście dziewczynka więc problemu z imieniem nie ma i będzie Rozalka. Tylko jeszcze nie wiemy czy będzie Rozalia Jadwiga (po prababci) czy Rozalia Danuta ( też po prababci ) ale chyba stanie na wariancie nr II.
 
Ja nie mam od początku problemu, kiedyś dawno temu z mężem rozmawialiśmy na temat imion i co do dziewczynek byliśmy zgodni:) Pierwsza jest Wiki, druga będzie Alicja. Z chłopcami byłby problem ale jako.ś na chłopca się nie zapowiada
 
a my dalej nie wiemy Lena nie podchodzi mężowi , podoba mu się Hania ...a mi o ile Hania się podoba to Hanna już mniej
 
u mnie od dawna postanowione przez tatusia - bedzie Emilia + angielskie nazwisko ( i dlatego choc imie bedzie polskie) a poza tym w obydwu krajach latwe i podobne w wymowie. z moim imieniem- malgorzata- za granica tylko problemy i codziennie musze przeliterowac komus i powtarzac wymowe 10 razy i tak juz od kilkunastu lat - przynajmniej staram sie w jakims stopniu tego mojemu dziecku zaoszczedzic ..
 
J tez mam dylemat bo zadne z podobajacych mi sie imion nie przemawia do mnir w 100% i o ile podoba mi sie wiele tak wybrac tego JEDNEGO nie umiem:no:

Dla dziewczynki sliczne jest tez Emma:-p
 
reklama
Wypisałam sobie 10 imion z nazwiskiem i juz cała głupia jestem:no:
Mam Milena, Hanna, Noemi, Lena, Estera, Liwia, Łucja (zaczęło mi się podobać) , Iga, Daria i Blanka...
 
Do góry