reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych bobasków

reklama
U mnie od zawsze dla chłopca miał być Karol, ale teraz im bliżej rozwiązania coraz mniej mi to imię odpowiada. Jak znam życie maluch dostanie imię dopiero kiedy się urodzi :-) Mam nadzieję, że wtedy nas natchnie :-D
 
U mnie od zawsze dla chłopca miał być Karol, ale teraz im bliżej rozwiązania coraz mniej mi to imię odpowiada. Jak znam życie maluch dostanie imię dopiero kiedy się urodzi :-) Mam nadzieję, że wtedy nas natchnie :-D
to tak jak u nas, mamy kilka opcji ale dopiero jak spojrze malej w oczy to sie upewnie ktore imie jest wlasciwe :-D:-D:tak:
 
u nas "zapowiada" się dziewczynka wiec ja sie upieram żeby była amelia, mój chłopak wkręca i sobie i mnie, że nazwiemy ja Ola albo Olek jakby okazało się, że to chłopak.
 
wiecie że ja się chyba nie zdecyduje na żadne imię;-)
ostatnio juz byłam przekonana że będzie Michaś ale od kilku dni już nie jestem tego taka pewna, teraz bardziej przekonuje mnie Tomuś:-) z resztą mam ogromny sentyment do tego imienia:-)
ech....gdyby tych imion było mniej
zazdroszczę tym dziewczynom której juz dawno wybrały imię i maja ten problem z głowy, ja to chyba po porodzie dopiero sie zdecyduję:tak:
 
Dla mojego męża od trzech dni jet Kamil :-) kto wie może już tak zostanie :-) na pewno będzie na drugie Karol byłoby na pierwsze gdyby nie szwagierka Karolina :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
U nas nic się nie zmieniło i tak jak od początku ciąży było wiadomo że jak będzie chłopak to będzie Alanek i tak już zostanie :)
 
Do góry