reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych bobasków

reklama
a mam pytanie, słyszałyscie moze o tym ze istnieje odrebne imie Kuba? ze Jakub a Kuba to dwa inne imiona... oczywiscie od Jakuba jest zdrobnienie Kuba, ale ze mozna zrejestrowac samo Kuba... tak sie własnie zastanawiam...
 
Jakub fajne imię :-) Nie wiem jak jest z Kubą, w każdym razie znalazłam jedynie informację że w USC mogą odmówić rejestracji zdrobnienia. Najlepiej przy okazji podejść wcześniej i się po prostu zapytać czy nie byłoby problemu, pewnie co urząd to inne podejście :-)
 
Ale podobnie jest z imieniem Magdalena i Magda... chyba?
Tzn wiem że Magdalena i Magda to 2 różne imiona.
 
lepiej to przedyskutować zawczasu bo u nas miał być Dawid Daniel a mąż jak poszedł do urzędu to kazał wpisać na odwrót i tak mam Daniela
 
witam!chcialam do Was dolaczyc!
suwaczki wkleje pozniej a imiona u mnie w domu to kolejno:
Susanaah 24.06.2007
Caroline 23.01.2009
i teraz spodziewamy sie
Colin ok 09.06.2010
 
reklama
dokladnie ja jestem magdalena jest imie takze magda ale...jest tez imie lena haha wiec mowie zawsze ze ja jestem 2 w jednym hahah teraz w ciazy to i 3 w jednym hihhi
 
Do góry