reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych bobasków

U nas już postanowione że będzie Wiktor :-) choć ostatnio usłyszałam gdzieś imię Dorian i bardzo mi się spodobało. Dla dziewczynki podobało mi się imię Blanka.
 
reklama
my dla chlopca zastanawiamy sie miedzy Janem i Tymonem
moze wezniemy oba bo mi bardzo podobaja sie dwuczlonowe imiona tylko nie wiem w jakiej kolejnosci
dla dziewczynki mialo byc Klara lub Lilianna ale o tym chyba juz pisalam
 
Czytając dziewczyny Wasze pomysły na imiona dla maluchów (podobają mi się), zaczynam się zastanawiać czy nie skrzywdzę dziecka dając mu standardowe imię :zawstydzona/y:
Chodź z drugiej strony jeśli będzie mnóstwo nowoczesnych imion to te standardowe staną się wyjątkowe :-D
 
Z tego co zauważyłam raczej żadna nie chce dać jakiegoś szczególnie wyszukanego imienia :-D raczej takie zwyczajne same :-) no chociaż przyznam, że któraś o imieniu Jagna wspominała co mnie urzekło, bo jest śliczne i w sumie słyszałam tylko o Jagnie Marczułajtis, więc jak sądzę jest rzadkim imieniem i mało standardowym :happy2:
 
A ja dla swoich aniołków musze wybrac dwa imiona narazie jedno wiem że bedzie chłopcem więc myslę że Kubuś:) Jeśli drugie też będzie chłopcem to może Kubuś i Szymonek? A jesli drugie okaże sie dziewczynka to od początku postanowione żę Oliwka.Także jest szansa na Kubusia i Oliwkę albo Kubusia i Szymonka:-)
 
a mi dziś wpadło w ucho imię dla chłopca Hubert....trzeba będzie się nad nim zastanowić, dla dziewczynki Marika, Martyna, Iga
 
reklama
Do góry