reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Imiona dla maluszkow:):)

ja miałam imię dla chłopca, miał być Wiktor Franciszek ale okazało się, że będzie dziewczynka (z czego bardzo się cieszę) a imienia jak nie było tak i nie ma:-(.
 
reklama
U mnie nadal Monika dla dziewczynki i Dawid dla chlopczyka :-):tak::-) Musze sie tylko zapytac malzona czy czasem nie zmienil zdania :-D:-D:-D
 
Dolaczam do tych, ktore nie maja pomyslu jak nazwac dziedzie. Nadal tkwimy w martwym punkcie, chociaz ostatnio maz zaproponowal Wojtusia. Tymczasowo oswajam sie z tym imieniem, bo nie mamy w rodzinie zadnego Wojtka.
 
no to kinga... ja znam wojtków kilku, każdy inny - mój brat trochę odludek i mruk, tzn. ma swoje towarzystwo a w domu to tak średnio się udziela - nie wiemy o nim prawie nic hehe
drugi dusza towarzystwa, czasem aż za bardzo błaznuje, trzeci bardzo fajny, ma swoje pasje i się mocno angażuje - każdy inny...
 
A moja dwójka dzieci bardzo czekały na Franusia maleństwo zrobiło nam psikusa- jest dziewczynka ;D a wieć wymyśliły Dominika twierdzą, że bedą na nią mówiły Misia powoli oswajam się z tym pomysłem ;)) ale pewnie jeszcze im sie odmieni;p
 
a u nas imionowy pat:-( miala byc Julia, ale przeraził nas Julioboom:-D od 2000r. jest to najczęściej nadawane imię zeńskie w Polsce, więc mimo mego uwielbienia dla tego imienia zaczęlismy kombinować

nasze typy to: Hania, Pola i Lenka

czas leci nieublaganie a decyzji brak:baffled:
 
Bede miala synka.... oswajam sie z imieniem Igor. Co wy na to ?

Szczerze, to nigdy nie zastanawialam sie nad tym jak bedzie mial na imie moj synek... na coreczke zas mialam kilka imion wymorzonych - Wiki, Lenka, Amelia.
Nie wyobrazam sobie narazie swoje synka z jakimkolwiek imieniem, boje sie, ze wybiore zle i za miesac, rok.. bede mocno zalowala, ze wybralam takie a nie inne.
 
dziuuula przez pol roku można legalnie w USC imię dziecku zmienić:tak: więc jakby coś furtka jest otwarta;-)
 
reklama
a u nas imionowy pat:-( miala byc Julia, ale przeraził nas Julioboom:-D od 2000r. jest to najczęściej nadawane imię zeńskie w Polsce, więc mimo mego uwielbienia dla tego imienia zaczęlismy kombinować

nasze typy to: Hania, Pola i Lenka

czas leci nieublaganie a decyzji brak:baffled:

Julia ładnie;-), ja tak mam an imię... w moim wieku Julii jest niewiele i do mniej wiecej do 2002 roku rzeczywiście reakcja na moje imię była taka z zaskoczeniem, oooo Julia,a gdzie Romeo, ale odką Julii coraz więcej nikogo moje imię juz nie zaskakuje, więc rzeczywiscie odradzam, bo teraz w piaskownicy co druga Julka....

Natomiast z tych innych imion, które podałaś piękne są jak dal mnie Hania i Lenka... hmm Pola tez ładne... Ale u mnie to chyba by wygrała HANIA
 
Do góry