reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla maluszkow:):)

Hehehe... A u mnie znowu zmiany jeśli chodzi o imię :-D jeszcze 2 czy 3 dni temu pisałam, że chyba będzie Blanka, wczoraj przed południem miała być Marysia a od wczorajszego wieczora Agatka :-D w międzyczasie pojawiła się jeszcze Marta. Już tylko śmiać mi się chce... dziś rano powiedziałam małżowi że pewnie i tak nam się jeszcze zmieni a on powiedział że jemu już raczej nie, tylko który raz ja już to słyszałam...;-)
Z tych wyżej chyba mi jednak najbardziej pasuje Blanka ale pewnie i tak nie przejdzie bo jedyna inna forma to Blaneczka, a Agatkę można "przerabiać" na bardzo wiele różnych sposobów - taki przynajmniej jest główny argument mojego T.
Wczoraj koleżanka z pracy pocieszyła mnie że jak urodziła swojego synka to lekarz przez 3 dni przychodził i pytał czy się w końcu zdecydowali na jakieś imię bo przez te 3 dni był bezimieny i dopiero przy wypisie zdecydowali się na Krzysia :-D
 
reklama
hihi to faktycznie ciężka sprawa :-D ja się boję jednego - nastawieni jesteśmy na Artura, ale jak nam się w szpitalu odmieni??? to będziemy wychodzić z Anonimem ;-)
 
Antkowa no to podajmy sobie rękę, u mnie wciaż sie koncepcja zmienia, choć wybieram juz tylko z tych 3 imion; teraz jestem na etapie Poli:tak: wczoraj była Hania...

Juluszka ja znam tylko jedną Julię (poza Tobą;-)), ale teraz to juz nie jest moda tylko jakaś epidemia; mam znajomą w szkole podstawowej to ma 4 julki w klasie:szok: moj mąż też Hanie obstawia;-)
 
Hej dziewczynki

mi osobiście Hania kojarzy sie z M jak Miłosc,a Julek jest u mojej mamy w przedszkolu(4-latki) aż 6 sztuk....
ja tez nie wiem jak moja niunia będzie nsie nazywała,może Urszulka albo Nadia sama nie wiem ale mam nadzieje ze jak zobaczę moją niunię to umysł mi się rozjasni i będę juz wiedziała jak mój skarbek będzie się nazywała:-):-):-)

 
u nas chyba imię się już raczej nie zmieni, no chyba, że mojemu M. coś odbije, bo to on wybierał imię dla córeczki, na dzień dzisiejszy zostaje Monika ;-);-)
 
ANTKOWA - dla mnie jedynym minusem imienia Blanka to wlasnie to,ze nie ma zdrobnien, bo Blaneczka jakos mi sie nie podoba. Ale tak to imie jest piekne i jest na mojej lisice teraz nr2. U mnie niby juz ustalone ,ze Lena, ale im dluzej mowimy Lenka, to mi to imie przejada sie.... A zwlaszcza ,ze teraz Len to bardzo duzo. Wiec teraz bede brac gazety do reki i sprawdzac ile Len rodzi sie w Warszawie hehe :-)
 
KLEO - dziekuje za ta liste!!! Nawet nie wiedzialm, ze takie zestawienie statystyk istnieje. Imie Calineczka dla dziewczynki, a dla chlopca Zyraf troszke mnie zadziwily!! Moje typy to Lenka, Blanka, Zoja. Zwlaszcza , ze Zoje 3 od 2004
 
zszokowały mnie imiona Jerzyna i Niunia:szok:

a widzę , ze w Warszawie moje typy idą łeb w łeb Lena i Pola zaraz koło siebie:-)
 
reklama
No i wygląda na to że po baaaaardzo długich i męczących dyskusjach doszliśmy w końcu do porozumienia w kwestii imienia - będzie..... Agatka :-) przyznam szczerze, że oboje nie jesteśmy na 100% przekonani do żadnego imienia, ale to imię jakoś oboje możemy zaakceptować ;-) teraz muszę się z nim oswoić ;-)
 
Do góry