reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Imiona dla maluszkow:):)

Mnie moja Julka najbardziej rozczula jak wstaje rano i przychodzi się do mnie przytulić, daje mi buziaka i mówi do brzucha "cześć Filipku":zawstydzona/y::-):-)
A jeszcze niedawno nie chciała słyszeć, że w brzuszku może być braciszek, chciała siostrzyczkę i koniec.
My najpierw planowaliśmy nadać juniorowi na imię Mieszko (Betinka;-);-)) ale jak widzimy reakcję znajomych i rodziny to nam się odechciało, chociaż mi ciągle bardzo podoba się to imię. Na razie stanęło na Filipie, ale tak naprawdę to nie siedzieliśmy jeszcze nad kalendarzem :tak:.
 
reklama
widzisz Iwon, Ci faceci czasem dziwnie sie zachowuja.
E mamo jak czytalam Twoj post to mi sama buzia mi sie usmiechnela. dobrze ze Julcia tak reaguje. a tak poza tym to bardzo mi sie podoba imie Filip. przed ciaza tez myslelismy o tym imieniu.
 
e-mamo wiem cos o tych reakcjach na imie Mieszko.U nas jednak takie zostanie.Najblizsi juz sie przyzwyczaili do tego imienia.Poza tym nadal nie ma zadnego imienia fajnego dla chlopaka.Mieszko,Mieszko nasz koleżko - zostaje:)))
 
My z m ustaliliśmy, jeszcze przed ciążą, że jak chlopak to wybiera on, a jak dziewczynka to ja. Zgodziłam się tylko dlatego, że wiedziałam, że bierze pod uwagę tylko dwa męskie imiona, i oba mi się podobały: JACOPO i GABRIELE, wybrał tego włoskiego Kubę (mój faworyt) no i oboje jesteśmy zadowoloni. Gdybyśmy mieszkali w polsce wolałabym to drugie, bo strasznie teraz duż tych Kubusiów, ale tu to imię jest dużomniej popularne. Dl dziewcynki miałam wybrane INDIA , MILA albo LILIANA, może się prydadzą w przyszłości:-D

My wczoraj jeszcze raz zastanawialismy sie nad imieniem, ale juz na 90% zostanie Tomasz Stanisław .... Co o tym sadzicie? (stanisław bedzie moj synek mial po dziadku, pradziadku i prapradziadku- dziadek i pradz. od mojej strony, a prapra od strony meza, robi nam sie tradycja :-D )

Alicja, polecam imię Tomek, mój mały co prawda jest Thomas ( mój m chciał po włosku Tommaso, ale poszliśmy na kompromis),ale to świetne imię i wszystkie Tomki to fajne chłopaki:tak:.Poza tym ma tysiąc zdrobnień i nie jest dziś tak popularne ja 20 lat temu.

noooo... popieram Małgosia to ładne imie ;-) - ja w każdym razie przez 30 lat życia przyzwyczaiłam się do niego :-D

Ja też bardzo lubię imię Małgosia, moja mama jest Małgosia, ale tutaj się mówi Margerita jak pizza:no: i ta włoska wersja wcale mi się nie podoba.
 
Kasie Anie i Agnieszki teraz mają własne dzieci, zresztą sama mam na imię Agnieszka i w każdej szkole i klasie miałam po kilka koleżanek o tych imieniach;-)
 
Robaczku zgadzam sie w 100%, gdzie sie nie obejrzałam kiedyś tam były same moje imienniczki, ale powiem szczerze, że mnie to nigdy nie przeszkadzało:-) a teraz ja idąc tym tropem wybieram jedno z najbardziej popularnych imion - Julia:-D
 
Ja imię dla dziewczynki mam od dawna - Nina lub Liliana, ale jeśli okażę się chłopiec to jestem w kropce bo nie mam pomysłu, nic a nic mi się nie podoba :zawstydzona/y: jak wybieraliśmy dla Tymka (Tymoteusz) to od razu wiedziałam że to jest to imię a teraz echo w głowie i wiatr hula :-D
 
Dziewczyny a ja jak byłam w podstawówce to marzyłam o polularnym imieniu:tak: Pamiętam jak bardzo chciałam byc Kasią, Anią albo Olą:tak::-D
Miałam mało popularne imię i to było moją zmorą:-p:rofl2:
 
reklama
Do góry