reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Imiona dla maluszkow:):)

No ja sie ciesze, ze prawdopodobnie bedziemy mieli coreczke, bo tatus dla synka mial juz "wspaniale" imie - TYTUS :szok:- za ktorym dzieciaki by lataly i wolaly tyFus - zreszta jego rodzona matka moglaby sie pomylic :-D A dla coreczki nic glupiego nie udalo mu sie wymyslic :-D
 
reklama
jednak ci faceci to maja pomysly na imiona. a ten Kokosz mnie ubawil, widac wielki fan komiksu.
 
My wczoraj jeszcze raz zastanawialismy sie nad imieniem, ale juz na 90% zostanie Tomasz Stanisław .... Co o tym sadzicie? (stanisław bedzie moj synek mial po dziadku, pradziadku i prapradziadku- dziadek i pradz. od mojej strony, a prapra od strony meza, robi nam sie tradycja :-D )
 
Alicja ja zawsze miałam sentyment do imienia Tomasz.:tak::tak: Ale.... Mój brat to Tomek, brat mego męża to Tomek.... I mój ojciec na drugie ma Tomasz....:szok:
Sporo tego by już było w Naszym domku. ;-)

Ja się zastanawiam nad Sławkiem - z tym że mój M jakoś nie jest przekonany. :baffled: Tak więc pewnie będzie Dominik;-)
 
U nas chyba zostanie Franek. Od początku ciązy mówiliśmy na nasze Maleństwo tak i chyba się przyzwyczailiśmy. Od poniedziałku wiem że to na szczęście chłopczyk bo tak to byłby problem:-D
 
mnie po prostu opętało imię Kasandra , nie mam alternatywnego a wątpię by mój mąż zgodził się na te heheh co do chłopca wybór większy Vincent, Wiktor, Kajetan, Stanisław Igor nie wiemy jeszcze czy będzie chłopiec czy dziewczynka ale tym razem chyba wolelibyśmy dziewuszkę ;)
Pozdrawiam
 
A ja chce xsaweryn chociaz maz chce inaczej,bo mu sie zbytnio nie podoba a kazdemu co mowie to mowia ze ladne nie wiem mam jeszcze par tu ale jestem bardziej na to co napisalam,w tym ze ten maz hehe bo jest synek,,no chyba ze cos sie zmieni na koniec ciozy hehehh:-):-):-):-)rozne sa przypadki,,,,no ale lekarz mowil ze chlopiec.......a jak by byla coronia z szokiem hehehhehe to nie mam pojecia:tak::tak::tak::tak::tak::tak::-):-):-):-):-):-):-)
 
reklama
U nas od poczatku mój przyszly mąż wybrał imię dla dziewczynki ,a ja mialam wybierac dla chlopczyka.Na ostatnim UZG lekarz powiedział,żę będzie dziewczynka a wiec bedzie Małgosia :tak:
 
Do góry