reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla majówkowych dzieci :)

reklama

Załączniki

  • f2w3k0s3wnhmoaf3.png
    f2w3k0s3wnhmoaf3.png
    5,3 KB · Wyświetleń: 30
mamy wielki dylemat... w sumie to chyba ja mam bo moj M powiedzial ze mam zdecydowac :/ podobaja nam sie dwa imiona Mateuszek i Rafałek. Znacie jakies osoby z takimi imionami?? jacy sa?? a moze ktore imie bardziej sie Wam podoba??
 
Dawno nie zaglądałam na wątek imienny:-) Co do Rafała, to tak miała na imię moja dawna wieeeelka miłość;-) (jeszcze się okaże że Anusiak zna tego samego:p) więc polecam, bo też mogę o nim powiedzieć dużo pozytywnych rzeczy:-)
Lena podoba też mi się bardzo podoba, nie dziwię się ze kilka z Was wybrało to imię!:-) Poza tym poznałam niedawno 2-letnią Lenę i jest meeeeega słodziakiem!:-D
U nas zostanie chyba Franek- chociaż mi sie podoba Maksymilian... ale to mój kolejny ex, więc mąż jest oczywiście totalnie na NIE (tym bardziej że tego akurat zna i nie przepada:eek:) No nic, nie mogę powiedzieć, że nie rozumiem i w sumie nie mam argumentów...
Śmiałam się też wczoraj w szkole rodzenia, bo wszystkie pary przedstawiając się mówiły też kogo się spodziewają i czy wybrali imię- i 2 pary prawie zabiły się wzrokiem, cedziły przez zęby, że "imię jeszcze nie wybrane, nie możemy się zecydować", ale widać było, że temat drażliwy!:-D
 
mamy wielki dylemat... w sumie to chyba ja mam bo moj M powiedzial ze mam zdecydowac :/ podobaja nam sie dwa imiona Mateuszek i Rafałek. Znacie jakies osoby z takimi imionami?? jacy sa?? a moze ktore imie bardziej sie Wam podoba??
wg Kabaretu Moralnego Niepokoju najlepsze męskie imię :-D:-):-D:-):-D

Dawno nie zaglądałam na wątek imienny:-) Co do Rafała, to tak miała na imię moja dawna wieeeelka miłość;-) (jeszcze się okaże że Anusiak zna tego samego:p) więc polecam, bo też mogę o nim powiedzieć dużo pozytywnych rzeczy:-)
żeby się zaraz nie okazało, że to mój mąż :-p
 
my od poczatku bylismy zgodni co do lenki. nawet jak wmawialam sobie ze bedzie chlopak :p jak juz sie okazalo ze jednak dziewczynka to stwierdzilismy ze temat jest w sumie wciaz otwarty i moze jeszcze sie zdecydujemy na inne imie. usiedlismy, przeczytalismy na glos cala dluga liste zenskich imion i... wciaz lena podobala nam sie najbardziej. malz mial swoje typy imion ktore mi sie absolutnie nie podobaja i dlatego sie przy nich nie upieral, sa to: miron i antonina.
 
U nas zostanie chyba Franek- chociaż mi sie podoba Maksymilian...:-D
JustMe - mamy podobny "imienny" gust:-) to były moje dwa imiona. W zasadzie nadal są bo lista otwarta.
Niestety Franek chyba nie wygra - mężowi sie bardzo podoba ale okazuje się, że miał dziadka o tym imieniu który pod koniec zycia był strasznie wredny i mojemu mężowi i teściom sie źle kojarzy...
Moja listę kończy Feliks - ale mam pewne obiekcje...

Męza jest Filip (dla mnie tez OK)

A ostatnio obydwoje niezależnie "wpadliśmy" na Stasia:-)

Chyba sie zdecydujemy po spojrzeniu na dzieciaka...
 
reklama
Do góry