reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla majówkowych dzieci :)

Magda tak napewno jest. ;-)Ale mi, ktora nigdy nie ogladala tego programu, Miriam, kojarzy sie szybciej z ta Mariam.;-)

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=99WVI86gQeo&feature=related"]YouTube- La réalité Amadou & Mariam[/ame]
 
reklama
witam
my bardzo długo zastanawialiśmy się imieniem dla naszego malca i w końcu stanęło ma Maksiu.
ewentualność dla dziewczynki miała być Natasza.
 
nataliak, masz rację. Poszukałam w necie pochodzenia, a dlatego tak się zaangażowałam, bo chyba zaczynam przekonywać powoli MM do tego imienia. Wcześniej od razu odrzucił, ale wczoraj zaczął nawet łaczyć to imię z nazwiskiem.
A o to link. Może skorzysta reszta dziewczyn i powpisuje swoej typy

LENA. Imiona
To widzę,że Lenki w maju będą górować:tak:Ja dla córeczki daję na imię Nadia i też wydawało mi się,że ''zawiewa ze wschodu";-),ale wyczytałam w necie,że to imię pochodzenia arabskiego i oznacza ''początek'':tak:
 
nataliak, masz rację. Poszukałam w necie pochodzenia, a dlatego tak się zaangażowałam, bo chyba zaczynam przekonywać powoli MM do tego imienia. Wcześniej od razu odrzucił, ale wczoraj zaczął nawet łaczyć to imię z nazwiskiem.
A o to link. Może skorzysta reszta dziewczyn i powpisuje swoej typy

LENA. Imiona

czy to znaczy ze nasze corki beda mialy takie samo imie?:D jeszcze krewetka tez bedzie miala lene :D
 
reklama
Do góry