reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla lipcowych maluszków

Przy pierwszym dziecku nie było kłopotu ja od wiadomości że jestem w ciąży chodziłam z Dareczkiem mąż chciał Kamila i tak ma na drugie teraz debata była bardziej zacięta a to nie z mężem tylko z synem będzie dziewczynka więc syn stwierdził że będzie Kinga lub Julcia ja natomiast zawsze chciałam Gabrielę lub Weronikę.
Ja noszę 9 miesięcy pod sercem i moja decyzja bedzie ostateczna będzie Weronika a na drugie chyba Zosia powiedzcie jak wam się podoba
 
reklama
marzen-------ja tez ostatnio użyłam tego argumentu, że to ja jestem w ciąży i ja mam prawo wybrać imię;-)i co to ma znaczyć i jeszcze kilka łez i jest:-D:-D:-D
 
ja jeszcze z mężusiem na temat imion nie rozmawiałam, z pierwszym dzieckiem dość głupio wyszło - miała być Michalinka, ale moja koleżanka, która rodziła miesiąc wcześniej nazwała córeczkę Michalina a miała być Łucja :(
 
ja zawsze chciałam mieć Weronikę no a teraz mi sie opatrzyło na dzień dzisiejszy
na 55% Zosia
to taki mój typ na dzisiaj
 
Gdy postanowiliśmy z mężem, że nasz syn będzie miał na imię Fabian, moja mama prawie dostała zawału. Jak to Fabian, a nie Piotruś, Pawełek czy Michałek? Było to trochę wnerwiające, a trochę komiczne, bo podsyłała nam różne linki. Otwieram pocztę, a tam baza imion dla dzieci i pozdrowienia od mamusi. Potem pożyczyła od sąsiadki książkę o znaczeniu imion i niby przypadkiem zaznaczyła kilka kolorowymi karteczkami.

Nie daliśmy się i Fabian pozostał Fabianem. Plusem jest, że to dość międzynarodowe imię i gdziekolwiek jedziemy na wakacje nie ma większych problemów z jego wymową.
 
reklama
Mi też bardzo podoba się imie Fabian nawet myślałam że jak będzie chłopiec to właśnie tak go nazwie Fabian Edward no ale nadal mam jaką wewnętrzną nadzieje że jednak bedzie to dziewczynka Vivienne Rozalia.Chociaż to dziwe ze chcę kolejną córcie.
 
Do góry