reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla lipcowych maluszków

reklama
Eh!!!! Dylematy... mam taką tylko nadzieję, że w moim brzuszku mieszka dziewuszka! Dla chłopaka nie mam imienia. Błagam błagam błagam o zdrowe dziecko.... z małym please o dziewczynkę :-);-) Zobaczymy na połówkowych. Muszę się w poniedziałek umówić.
 
My ciągle zastanawiamy się nad imieniem. W tej chwili oscylujemy wokół Macieja, albo Wojtka.
Mi się bardzo podoba imię Maksymilian - i byłoby po pradziadku. Problem jest taki, że 1/2 psow nazywa sie Max :p

Ja mam syna Maksymiliana ;D i wcale mi się z psem nie kojarzy! np Kajtek to imie dla człowieka ale dają je też kotą czy psom! a moja sąsiadka ma szczura którego nazwała Maciuś!Kubusie to też psy a jak w piaskownicy ktoś zawoła Kubuś to się 10 chłopaków obraca ;D do każdego imienia jest jakieś skojarzenie ale to nie znaczy, że jak nam się podoba to mamy je wykluczyć bo ktoś COŚ tak nazwał!
 
no my przestawilismy sie na Maje, ale to z tego wzgledu tez ,ze szukalismy troszke imienia w miare uniwersalnego, ktorego nie bede musiala co chwilke spelowac tutaj.... a Maja jest krotkie i ogolnie znane wiec:)

My też ostatnio z naszych typów przestawiliśmy się na Maję...miała być Nela albo jeszcze może Lena...ale jeśli będzie dziewczynka to raczej będzie Maja Matylda, a chłopiec Krzysztof Mateusz. :-)
 
Tak Jak są psy AGA, dlatego nie lubię jak na mnie tak mówią:no:
Moja ciotka ma psa Sarę, kota Maciusia i papugę Klarę.hahaha
Mi się bardzo podoba Maksymilian i Max:tak:. Tak bym sama syna nazwała. A będzie dziołcha więc ja rozważam: Lilianna, Matylda, Kalina, i podoba mi się Zosia ale ich bardzo dużo:sorry2:. Mój T. chce Rozalkę.:-). Ale będą wołać Rózia???
A moje córki mają: Marianna i Helena (Marianna miała być Mają ale się urodziła taka wielka że całkiem mi do małej Mai nie pasowała:-D)
 
Agne gdybym ja miała córeczke dałabym jej na drugie Rozalia bardzo mi się to imie podoba i nie pozwaliłabym nazywać jej Rózia jak coś to Rose(Rous)
 
Moja córka z koleżankami chciały Liliannę albo Rozalię, ale poprosiłam, żeby uprościły imię: stąd wzięła się Lidia. Na Lidię też mówi się Lila, więc doszłyśmy do porozumienia.Ja mam Ciocię Rozalię - jest tak pokręcona (wróży, leczy wg medycyny chińskiej, dokonuje bezkrwawych "operacji"), że Rozalkę po prostu zmuszona byłam odrzucić, bo by Ciotka dziecku spokoju nie dała.
O Kajtku juz pisałam - u nas była ogromna moda na takie imię dla psa. Prawdę mówiąc, chyba niektórym nie przyszłoby juz do głowy, że to imię ludzkie :-) Gośka na poniedziałek czyta "Kajtkowe przygody" - może stąd ta moda na nadawanie tego imienia zwierzętom.
 
Misia, niesamowite z tą ciotka! Ale Rozaliami się trochę tak kojarzy z wróżkami, kokami, sukienkami z weluru i antykami:-D
 
reklama
Agne - ja mam dwie takie ciotki. Jak się pokłóciły, to jedna nie pozwoliła poinformować siostry, że wyjeżdża na zawsze z kraju, bo .... "jej urok rzuci na samolot".
Noż kurczę, co za geny... Ciotka Rozalia to taka artystyczna (zresztą obie ciotki), ubiera się w ubrania z duszą i maluje (prowadziła nawet galerię). Ale tak właściwie to mamy wszyscy przekichane. Ciocia wydzwania do szpitala do każdego kto tam leży i jak ktoś wyjdzie z choroby, to ogłasza światu, że to jej leczenie na odległość pomogło, a jak człowiekowi jest gorzej, to że zablokował się na jej energię. Masakra.
 
Do góry