reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla lipcowych maluszków

Dla córki wybieraliśmy razem z mężem a teraz się umówiliśmy ze jak będzie dziewczynka to on wybiera a jak chłopiec to ja bo się w niczym nie mogliśmy dogadać. Dla chłopca chce imię Kuba ale take imię u nas w rejestrze nie występuje w większych miastach rejestrują ale w mniejszych robią problemy wiec się jeszcze zastanawiam bo Jakub mi się nie podoba a Kuba bardzo i mam problem
 
reklama
Niunia, mam kolegę, który właśnie ma na imię Kuba, nie Jakub tylko Kuba :) dopytajcie w urzędzie, jest jeszcze czas, a jakby nie chcieli tak rejestrować, to się odwołujcie, bo przecież w PL istnieje takie imię! Tak samo, jak Magda i Magdalena.
 
Martusia- to Tobie ma sie podobac a nie nam;-) Ja niestety mam awersje do iminion typu Dzesika, Kiewin;-);-)U mojego bylego na podworku byl chlopiec Kevin i nigdy nei zapomne jak go babcia przez okno na zupe wolala ,, Kjewin chodz na grochowke:szok: ''

Ìmie musi rowniez pasowac do nazwiska;-)

Jak ja bede miec ziewczynke to sie chyba nie zdecyduje, jest tyle pieknych imion miedzy innymi juz podanych przez Was: Nela, Lidia, Livia, Matylda, Elisa ............ JA CHCE DZIEWCZYNKE:-p:-p:-p:-p:-p

U mnei jest jeszcze problem z wymowa, pamietam jak chcialam dac mojemu maleu na imie Szymoni moj francuz tak kaleczyl, ze az mi to imie obrzydzil, no i zostal Victor, jak bedie drugi chlopczyk to damy mu Hector hehehehe
 
Przypomniało mi się, że moja koleżanka mieszkająca we Francji i żona Francuza ma właśnie Livię.

Pantaleon :-) Mnie też urzekło to imię :-)
 
Lopop, my z mężem się glowimy nieźle, więc swego rodzaju jest to bardzo dobre podejście :-D
ja też się bardzo głowie z moim małżonkiem
dla chłopca mniej więcej mam imiona a dla córci nie wiem
syn chce imiona swoich sympatii : Małgorzata, Oliwia, Julia
a ja nie wiem czy takie chcę bo mi musi pasować do nazwiska i dziecka
 
ja narazie też nie mam wybranego imienia :szok:

moje córki co rusz wymyslają coś nowego , ja szukam czegoś krótkiego 4-5 literowego .
 
reklama
My też na razie nie mamy typów na 100%. W ostateczności może być tak to było z moim najmłodszym rodzeństwem. Jak mama rodziła Julkę miałam 14 lat ( i swoje zdanie na temat imienia). Z siostrami wybrałyśmy Joasię i Beatę. Pamiętam jak na matematyce zadzwonił do mnie ojciec, cała klasa zamarła a on krzyczał, że jak małą zobaczył to od razu powiedział: "to będzie Julia Alicja" i tak zostało, jest Julia.
Z najmłodszym bratem to były dramatyczne chwile. Był dużą niespodzianką, jedyne imię, które powodowało, że mój trzepnięty w łeb ojciec pozwalał sobie coś powiedzieć na temat dziecka, to WŁADYSŁAW, czaicie? Oczywiście nie potępiam rodziców nadających imię WŁADYSŁAW, ale jakoś sobie nie wyobrażam mojego teraz 5-cio letniego brata WŁADYSŁAWA. W ostatniej chwili mama dała się przekonać na Michała, a ojciec podpisał papiery i tyle. Michałek jest kochanym dzieckiem

Więc możliwe, że wymyślimy ostateczne imię przy porodzie, ale na pewno będzie sugerowane poprzednimi wymysłami.
 
Do góry