reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla lipcowych maluszków

ja miałam mieć MArta MAgdalena...ale mój tatus tak opijał pępkowe, ze poszedł do urzędu i zapomniał haha...wiedział ze cos na M i napisał Marta Monika...moja mama myślała ze go udusi hihi...co myślicie o imiemiu Brian jakby był chłopiec???:-)
 
reklama
ja miałam mieć MArta MAgdalena...ale mój tatus tak opijał pępkowe, ze poszedł do urzędu i zapomniał haha...wiedział ze cos na M i napisał Marta Monika...moja mama myślała ze go udusi hihi...co myślicie o imiemiu Brian jakby był chłopiec???:-)
ładnie

dziewczyny która tu chciała nazwać swoją córcię Lidka
mam szwagierkę Lidkę :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: brak słów
 
Ja mam Lidkę :-) Ja mam pozytywne skojarzenia. Te które znałam, były ok. Mam kuzynkę Lidię - wczoraj zadzwoniła wzruszona, bo wysłałam jej smsa, że u nas będzie Lidka :-) Rozmawiałam z nią jako posiadaczką imienia, czy ma jakieś uwagi, ale stwierdziła, że z perspektywy czasu jest z imienia zadowolona. Wszystkie Lidie, które znałam były poza tym niezwykle urodziwe :-) Przyznam, że ciagle się z tą Lidką oswajam, bo chciałam zawsze Joasię albo Magdusię. Ale w tym zakresie daliśmy prawo wyboru starszej córce.
Wczoraj pytam A. jak będzie się zwracał do Lidki (tj. chodziło mi o zdrobnienie) - powiedział: Jasiu! Ale chyba powoli się przyzwyczaja... Tyle że tak jak pisała kiedyś Coleta, na znaczeniu teraz zyskało staranie o kolejne dziecko :-)

Ja miałam być do urodzenia Witkiem. Imię mam po dziewczynce, która urodziła się na porodówce na łóżku obok, bo się jakoś rodzice nie przygotowali.
 
Misia-----------ale mnie Twój A. rozbawił:-D:-D:-Dod samego rana hihihih

Martusia--------ja też nie jestem za Brianem:no:;-)ale to Wam się ma podobać imię a nie nam:happy2:
 
mnie też Brian nie przekonuje... ale najważniejsze żeby Wam się podobało i żeby do Dziecia pasowało :tak:
 
wiecie jak moja teściowa nazywała swoje dzieci w ten dzień co urodziła patrzyła w kalendarz i nadawała odpowiednik męskiego lub żenskiego tego imienia:baffled: wydaje mi się to mało oryginalne :-D wysiłek zerowy
 
reklama
Martusia, ja nie jestem fanką Brajanów (bo w PL tak musielibyście dziecko rejestrować), Nikoli, Kewinów, Dżesik, jakoś do mnie nie przemawiają takie imiona.
 
Do góry