reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla lipcowych maluszków

Moja teściowa by nie śmiała nawet się odezwać.
Mama za to musiała każdy pomysł skomentować!!!!!!!! tekstami typu, chyba zwariowałąś, skrzywdzisz dziecko.
 
reklama
Wybranego imienia Wiktoria nikt nie komentuje ... bo już z 6 lat temu z M stwierdziliśmy że będzie Mateusz i Wiktoria ! Jak zaszłam w drugą ciąże to padł pomysł na Imię Dominik dla drugiego chłopca i tyle:tak:

Koleżanka od ciuszków nazwała córeczkę Dobrosława (Skrót chyba Dobrusia) :tak:
 
Mi się podoba Halszka :) Kardiolog mojego synka tak ma na imię - śliczna i mądra. No ale wiadomo jak jest - nawet nie rzuce takiej propozycji.
 
Halszka jest bardzo ładnie, tradycyjnie, gustownie i wyjątkowo... O krzywdzeniu dzieci już słyszałam już chyba wszystko ;) Od mamy, która zastrzeżeń ma najwięcej po znajome, którym to się imię nie podoba. A ja uważam że to nasza decyzja, niczyja więcej i jeśli nam się podoba, to dziecko krzywdzone nie będzie, przecież to nie imię Alfons, czy Hermenegilda... A nawet jeśli to co :) Ludzie nazywają dzieci Ariel, czy Teodozja, a nawet i Teofil.. Trochę tolerancji i szacunku do Naszych (!) decyzji tych swoich starszych musimy nauczyć :D
 
u nas komentarz teściów do Hani był taki, że to wsiowe imię. no cóż, jako, że przeprowadziliśmy się na wieś, imię dostosowujemy do okoliczności ;))
przepraszam za to co napiszę
jacy ci wszyscy ludzie którzy śmią komentować Wasze (Nasze) wybrane imiona są g***i
przecież to są nasze dzieci i tylko my możemy wybierać imiona

a już stwierdzić że Hania to wsiowe imię brak słów po prostu
 
sieczunia, u mnie podobnie ;) Po dziadku i moim i mojego J :) Jakiś zbieg okoliczności, ale imię mi się bardzo podoba. I nie wiem skąd nagła na nie moda :]
 
reklama
u nas będzie mały Patryk :-)

moja teściowa jak się dowiedziała, to się skrzywiła i stwierdziła, że jak będzie się uczył mówić będzie się przedstawiał "Patjik", po prostu bez komentarza.
Zapytałam tylko czy jak mąż też jak się uczył mówić to się przedstawiał "Piotjek" (jako Piotrek) ...
a moja babcia powiedziała, że nie pasuje imię Patryk i ona będzie nazywać małego Bartek.
Po prostu myślałam, że mnie krew zaleje.
 
Do góry