reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla lipcowych maluszków

Vivienne, dobre podejście ma Twój mąż ;-)

My póki co mówimy do brzuchola 'basia', ale to i tak na 90%, może nam się odwidzi :-)
 
reklama
A moje dziecko odkąd zostało Julką ( chyba) jest nie do zniesienia...........no tak mnie rozwala od środka że szok....az boli.....wyciąga się jak kot na słońcu......i niech mi ktoś powie, że Julki to grzeczne dziewczynki.......:szok::-D
 
Kinderek, wygląda na to, że Hanie to też diabełki ;D moja mnie tłucze od wczoraj dosłownie non stop! już się zaczynam martwić bo to przecież jest jest równie dziwne jak brak ruchów ;/ może coś jej tam nie pasuje??
 
Kinderek, wygląda na to, że Hanie to też diabełki ;D moja mnie tłucze od wczoraj dosłownie non stop! już się zaczynam martwić bo to przecież jest jest równie dziwne jak brak ruchów ;/ może coś jej tam nie pasuje??

Raczej nie....bardziej takie gwałtowne i nagłe ruchy zwiastować moga że cos nie tak....ale Twoja Hania non stop daje czadu....:-D
 
Podejrzewam, że jutro będzie dzień spokoju ;D bo piątek, sobota i dzisiaj już też wariuje ;D więc najwyższy czas na trochę odpoczynku (chyba?) :-D
 
moja Hania też non stop się wierci, czasem ma taki dzień spokojniejszy, ale wtedy nadrabia nocą, więc już wolę żeby buszowała w ciągu dnia, bo jak nocami daje czadu, to nie mogę spać :)
 
reklama
Do góry