reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla lipcowych maluszków

reklama
Mój chciał dla dziewczynki, uwaga!!!!! AURORA!! Powiedziałam mu, że chyba go pogięło i za dużo bajek się naczytał :-D

Mój mąż chciał dla dziewczynki RÓŻA i powiedziałam Mu to samo co Ty swojemu :-D. Na szczęście spodobała Mu się moja propozycja i skończyło się na Amelce, a dla chłopca Gabriel (no chyba, że coś jeszcze mi wpadnie w ucho).

Dzis Shakira urodzila Milana ladne imie i slowianskie :)

Milan - tak mówili na mnie i moich braci znajomi, skrót od nazwiska :).
 
Ostatnia edycja:
macie super imionka wybrane dla waszych pociech
ja jeszcze nie wiem kto u mnie mieszka więc na razie nie wymyślam za dużo

:-Dusmiałam się że w jednym rejonie Polski to Kajtki to pieski:):) u mnie się mówi burki
na pewno jakiego imienia nie damy to Kuba i Basia bo eMek miał konie o takich imionach:laugh2:

a szkoda bo Jakub podoba mi się no ale jak już skrót kojarzy im się z koniem to przepadło:-)
 
lopop - moja mama pracuje na oddziale dziecięcym i mówi, że Kubusiów to teraz pełno. A koń mojego dziadka też nazywał się Kuba :-)
 
Hej,
U nas miał być Bartuś, ale będzie Asia :-) Mamy już Annę, teraz będzie Joanna :-D
chyba, że coś innego nas zauroczy...
 
U nas po nastawieniu na chłopca, gdy w tym tygodniu chłopiec okazał być się dziewczynką trwają debaty nad imieniem. Moja short-lista wcale nie jest taka short i póki co mamy: Lenę, Zosię, Hanię, Ewę, Kingę. Co z tego wybierzemy? Zobaczymy... :-)
 
Aga. ja jestem starszą siostrą, mama wybrała mi imię Anna. Ojciec miał wybrać dla drugiej córki. Wertował kalendarz i nic... w końcu po jakiejś imprezie zakrapianej wydukał: jest Anna, to niech będzie i Joanna - łatwiej zapamiętać :-D
 
U nas po nastawieniu na chłopca, gdy w tym tygodniu chłopiec okazał być się dziewczynką trwają debaty nad imieniem. Moja short-lista wcale nie jest taka short i póki co mamy: Lenę, Zosię, Hanię, Ewę, Kingę. Co z tego wybierzemy? Zobaczymy... :-)
też mi się podoba Lenka i Zosia no Mała Hania Ewa i Kinga już biegają i broją w rodzinie męża
Aga. ja jestem starszą siostrą, mama wybrała mi imię Anna. Ojciec miał wybrać dla drugiej córki. Wertował kalendarz i nic... w końcu po jakiejś imprezie zakrapianej wydukał: jest Anna, to niech będzie i Joanna - łatwiej zapamiętać :-D
ale się tato wysilił:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
reklama
Wczoraj przeglądałam wyborczą ze zdjęciami noworodków i istny wysyp Julii i Szymonów.
Cieszę się, że imiona, które na razie nam się podobają nie są tak bardzo popularne bo nie chciałabym aby 50% dziewczynek odwracało się jak w przedszkolu/na podwórku zawołam swoją córkę.
 
Do góry