reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla lipcowych maluszków

reklama
Cat ja tez obstawiam mateuszka
a moj mezus powiedzial ze jak bedzie znal plec to bedziemy gadac na ten temat hehe co by sie za wczasow nie kłócić
 
Mój synek ma na drugie Mateusz ;D i już tak myślałam, że jak by był drugi synek to dała bym może na odwrót, czyli Mateusz Maksymilian :D
 
Mi się też bardzo podoba Mateusz i Maksymilian, ale w bliskiej rodzinie mamy chłopców o tych imionach. Mój mąż wczoraj powiedział, ze Marcin - nie wymyślne i nie ma w rodzinie tego imienia.
 
A ja na 100% jeśli oczywiście bedzie dziewczynka bedzie Vivienne ale zastanawiam sie an drugim bo od kilku dni podoba mi się Rozalia(czyt.Rozalii) Poprostu w Vivienne sie zakochałam i jak mamie powiedziaąm jak małą bedzie sie nazywać złąpała sie za głowe ale wisi mi ich zdanie.Mała Vivi.
 
a ja zmieniłam typ dla dziewczynki na Elizę (jakoś tak czuję, że pasuje to imię do dzidziusia, który jest we mnie :) i mam przeczucie, że to dziewczynka :) ... chłopiec bez zmian: Staś :)
 
U mnie ciągle Hania ;D i nawet jakby mi coś odbiło, to nikt się nie zgodzi na zmianę :-D z chłopcem jest inaczej, bo ja w ogóle nie czuje że będzie chłopiec. Nie wiem czemu dlatego imię dla chłopca wybrał mój :) Danielek będzie malutki :D choć akurat męska wersja może się zmienić :D
 
a ja zmieniłam typ dla dziewczynki na Elizę (jakoś tak czuję, że pasuje to imię do dzidziusia, który jest we mnie :) i mam przeczucie, że to dziewczynka :) ... chłopiec bez zmian: Staś :)
mojemu mężowi i mojej siostrze strasznie podoba się Eliza:-) moja siostra mówi, że jak będzie miała córeczkę to właśnie Elizę a synka Leosia:-)
 
reklama
u nas liczba propozycji się zwiększa :-D dla dziewczynki: Aurelka, Dobrochna, Wiktoria, Amelka, a dla chłopczyka: Tymek, Dawid, Antoś, Kacper ;)
 
Do góry