reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla lipcowych maluszków

Pinio hehehe u mnie to samo ,ale jak bedzie dziewczynka to Laura :tak: tzn mam nadzieje ze tak zostanie a jak chłopak ...(a ja mysle ze na 100% bedzie chłopak ) to Oskar ,bo moj G wymyslił jeszcze Dorian,Alan ,Fabian....ale ja Obstawiam za Oskarem chociaż chciałam Krzysia :-) ale G sie nie podoba :-(
 
reklama
my mamy w domu dwie dziewczynki Zuzię i Maję ... a teraz kompletna pustka :szok:
dziewczynki wymyślają imionka co nóż to bardziej skomplikowane i śmieszne bo nam się z kimś kojarzą i nie zawsze dobrze.
ja bym chciała imię dość krótkie dla dziewczynki np. Inga , Mila a dla chłopca może Leon ...
 
Pinio Kalina była naszym typem przy pierwszej ciąży i tak nazwaliśmy zmarłego dzieciaczka, i nadal uwielbiam to imię! Fajne jest też Jagoda :-) Można zdrabniać Jagódka, Jadzia, Dziunia :-)
 
Poza tym powiem Ci, że uczyłam i Jagódkę i Różyczkę... i obie były kwintesencją dziewczęcości. Nie wiem, czy na poje postrzeganie wpływ miało imię, ale uwielbiałam je!
 
Moje synek był dzisiaj u mojej kuzynki i ogladał z jej córką "Calineczkę" i przyszedł do domu krzycząc "mamusiu wiem jak nazwiemy siostrzyczkę! Calineczka!!" :szok:
Ale to i tak lepiej niż ALVIN którego wymyślił syn znajomej ;D miał akurat etap oglądania "Alvin i wiewiórki"
 
reklama
Do góry