reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla lipcowych maluszków

reklama
Już co raz więcej pewnych typów! :-) Jak teraz większość z nas zna płeć to się nie dziwię.Ja sama przed poznaniem płci miałam chyba z 10 imion dla dziewczynek...a jeśli chodzi o chłopca to pustka w głowie.Przez chwilę jedynie Gabryś nam się podobał.No,ale jak już wiadomo było,że to będzie chłopek to jakoś samo wyleciało nam z ust...JULEK! Mój mąż tak napomknął i tak już mówimy do Bąbla :-D

Bejbiszon to wspaniale,że Julian również u Ciebie na topie! ;-) Też jestem zakochana w tym imieniu.

Kana...Pola bardzo fajne,oryginalne imię...ale występuje samo czy to jakiś skrót? np. Apolonia? Pola bardzo mi się podoba :-D

Faktycznie dosyć dużo tu Hań...ale co tu się dziwić?! Rewelacyjne! Kota zostań przy Hanusi...urocze imię :-)

Mgiełka! ja m.in pragnęłam Anastazji (Nastki). Moja babcia ś.p tak miała na imię...Zawsze będzie mi się podobać piękne imionko :laugh2:







 
ANIU Pola wystepuje takze samo....:) i wyobraz sobie ,ze czesciej znajdziesz je w immienikach niz np Marika....jak ma na imie moja starsza coreczka.... :)

Mi zawsze podobaly sie krotkie imiona ja mam na imie Karolina i zanim napisalam to z tak samo dlugim nazwiskiem w szkola, to......

Misia moja kuzynka ma coreczke Sare i to jest rewelacyjna dziewczynka, madra, rezolutna.....miodzio:)

Kota moje chomiczki adokaldnie kazdy z nich nazywal sie Kuba....bylo ich lacznie 6...a i tak imie to mi sie bardzo podoba:)

Pinio no to oby byly Pole :) hahaha
 
Ostatnia edycja:
Moja teściowa właśnie dzwoni i mówi "kochanie jak się czujesz? Hania szaleje, czy daje Ci odpocząć?" :-D się zdziwią wszyscy, jak Hanka będzie miała siusiaka między nogami :D
 
reklama
Jaśki to fajne chłopaki:-D

a u nas kompletny brak zdecydowania po raz kolejny :-D wczoraj było wszystko jasne a dzisiaj klęska bo wszyscy zaczęli się wypowiadać i oceniać........
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry