reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

imiona dla dzieci

Dla mnie na pierwszym miejscu napewno Oliver,bo prawdopodobnie tak będzie miała na imię mój syncio :) ,piękne jest też Kasjan,bardzo rzadko spotykane i bardzo oryginalne,dla mnie super!
 
reklama
jak czytałam ta liste to tez zwrociłam uwage na Oliviera, superanckie imie, ale moj sie nie zgodzi pewnie, ja nie mam zadnego pomysłu nic mi sie nie podoba, ja taka pewna jestem ze chłopak jak ty Kajumaju ze dziewczynka hihihi ::) ,
 
Mi tez z listy najbardziej podoba sie Olivier, sama nie wiem co bedziemy mieli ale jak chlopczyk to bedzie Fryderyk.
 
Widze ,ze moge na was liczyc i podzielacie moja milosc do oryginalnych imion.
Moja najblizsza rodzina kreci nosem na "cokolwiek zaproponuje" . Moj maz najprawdopodobniej z checia zgodzilby sie na -Jozio- albo cos w tym stylu , czyli kompletnie dziadkowatego i kompletnie nie do przyjecia...... No moze z tym Joziem to przesadzilam , w kazdym razie moje najblizsze otoczenie najchetniej zaakceptuje jakies oklepane,zwykle imie. :mad:


To jest moje pierwsze dziecko na ktore zdecydowalam sie dopiero gdy w pelni dojrzalam psychicznie do tego by zostac mama.
Mam wrazenie ,ze gdy go urodze ZMIENI SIE CALY WSZECHSWIAT ! Tak jakbym miala urodzic pierwszego czlowieka na ziemi ! Tak wiec same rozumiecie , to nie moze byc jeden z miliona Michalow , Piotrusiow czy Mateuszkow ( choc to bardzo ladne imiona...) .


Z drugiej jednak strony nie chce ,zeby moj synek mial w przyszlosci kompleksy z powodu swojego ( ZBYT DZIWNEGO ? ) imienia .

Pozdrawiam was wszystkie bardzo serdecznie i dziekuje za pomoc. :D
 
Ja tez jestem za mniej spotykanymi imionami i mi z tej listy najbardziej spodobaly sie :Milo i Simon! KajuMaju nie przejmuj sie tym co rodzinie sie podoba bo moze juz czytalas ale siostra mojego meza tez skrytykowala mnie za to ze niby zydowskie imie daje! Imie Allan nie jest zydowskie a nawet gdyby bylo to ja niejestem rasistka i teraz to olewam co inni powiedza!!! Poza tym wszystkie z tych imion sa ladne ale nie postawilam na Oliwera, bo jak mowie lubie niespotykane imiona a tu gdzie mieszkam to jest ich pelno na kazdym kroku!!!
 
Kaju dobrze zrozumialam?decyzja zapadla na Olivierka? jak tak to dopisuje go do naszej druzyny ;) ;D
 
reklama
Aneczko,
dziekuje bardzo za czujnosc ale to na razie falszywy alarm .
Na razie sie tylko zadziwilam ,ze imie Oliver ( lub Oliwier ) stalo sie ostatnio popularne.

Dam znac jak cos postanowie. ::)

Pozdrawiam!
 
Do góry