reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

imiona dla dzieci

reklama
oo to Ty Patrysiu jestes czerwcoweczka :) No to milo nam ;D zagladaj do nas, zawsze nam sie przydaja rady tych co sa troche na dalszym etapie ;)
 
reklama
Powiem wam szczerze ( wracajac do glownego watku tego postu :laugh: ) ,ze od poczatku ciazy przeczuwalam dziewczynke. Mialam juz dla niej wybrane kilka imion . Bylam taka pewna plci mojego dziecka , ze jak w noc poprzedzajaca USG przysnilo mi sie ,ze mam chlopca to obudzilam sie z mysla , ze "znow mi sie bzdury snia ".......A musze przyznac , ze w ciazy caly czas snia mi sie bzdury ;)
W kazdym razie zrobione w 20stym tygodniu 3D USG wyszlo pieknie, wszystko bylo widac bardzo wyraznie a najbardziej ..... siusiaka .!!!!

Mieszka we mnie bezimienny synek. Bardzo sie ciesze , ze chlopczyk , ale nie mam pomyslu na imie.
Nic mi sie nie podoba !
Jestem fanka imion nowoczesnych ,ale moge jedynie wybrac sposrod tych imion ,ktore brzmia dobrze i po polsku i po angielsku, bo mieszkamy w Ameryce.

Czy moge liczyc na wasza pomoc w wyborze imienia ?

Na razie podobaja mi sie :

Milo
Nolan
Oliver
Simon
Antonio
Maksim
Maximilian
Milian
Nikolai
Kasjan


Ktore wam sie podoba ?




 
Do góry