reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imię dla Maluszka :)

Moje dziecko jest bezimienne. Zapowiada sie ze tak zostanie. Glowa mnie juz boli od wertowania spisow imion,mąż mnie wkur...a bo wymysla jakies cudaczne imiona. Jestem o krok od zwariowania..... A przed ciązą tyle bylo pieknych zenskich imion.A teraz zadne mi nie pasuje.........
 
reklama
Moje dziecko jest bezimienne. Zapowiada sie ze tak zostanie. Glowa mnie juz boli od wertowania spisow imion,mąż mnie wkur...a bo wymysla jakies cudaczne imiona. Jestem o krok od zwariowania..... A przed ciązą tyle bylo pieknych zenskich imion.A teraz zadne mi nie pasuje.........

hehe skad ja to znam :) tym razem tez moj m wymysla i az sie boje co wymysli ale narazie jak stwierdzil nie ma czasu by sie tym zajmowac, od marca podobniez bedzie na to mial czas...
ja sama tez jakos nie wiem jakie imie zenskie by sie mi naprawde podobalo, mialam kilka propozycji ale m odrzucil... wiec tez narazie bezimienna corcia, ale mamy jeszcze troche czasu :)
 
Moje dziecko jest bezimienne. Zapowiada sie ze tak zostanie. Glowa mnie juz boli od wertowania spisow imion,mąż mnie wkur...a bo wymysla jakies cudaczne imiona. Jestem o krok od zwariowania..... A przed ciązą tyle bylo pieknych zenskich imion.A teraz zadne mi nie pasuje.........

Dasz radę. Zostaw może na razie imiona i się relaksuj. A imię samo wpadnie do głowy ;-)
W końcu Szymeczka wszystkich zaskoczyła.
 
Moja też bezimienna. Zrezygnowałam raczej z Małgosi, myślimy nad Lenką, ale boję się, że znów co drugie dziecko będzie tak miało na imię, tak jak to jest z Kubą:dry:
 
U nas panują Adasie, Kubusie, Antosie, Franki z męskich, a dziewczynki to Lenki, Oliwki, Tosie i Julie
Do znudzenia wręcz. Dlatego ja te imiona z góry odrzuciłam.
 
A ja z Lenką nigdy na żywo nie miałam do czynienia, gdzieś to imię niedawno przeczytałam i mi się spodobało. A potem doczytałam jeszcze, że niezmiernie popularne:dry:
Kubę natomiast nazwaliśmy z premedytacją, bo moi Teściowie nie wiedzieć czemu nazywają mojego Małża Kuba, a on jest Darek. No i chcieliśmy, żeby przestali, ale oczywiście nie:eek:
 
Z moim M przerobiliśmy już kilka opcji, łącznie ze znaczeniem imion, aż w końcu sobie trochę odpuściliśmy; teraz mamy jedną, albo raczej 2 w 1 - Aleksander lub Aleksandra ;-)
 
A ja też się wkurzyłam na popularność Lenki, bo dawno mi się to imię już podobało.... Ale chyba wbrew temu będzie Lenka! chyba że jej siusiak jeszcze urośnie.... tylko wtedy miał być Antek - też hiperpopularny.... cóż - może po prostu pozostaniemy w tej kwestii mało oryginalni!
 
reklama
naniulka Lenka jest boskie!! Niestety u mnie w rodzinie 3 nowonarodzone takie imie dostaly.Wiec ja juz sobie odpuscilam to imie ,tym bardziej ze ubzduralam sobie chlopaka:D

Po jakze wielkiej debacie wybralismy. Moze dziwnie i nie kazdemu przypadnie do gusta,ale w tym sęk ,ze jestesmy rozni i kazdemu co innego sie podoba:D

Będzie Natasza Anna.... :-):-):-):-)

Musialo zostac "sz" po Szymusiu;D:-D

Obstawialam jeszcze Pole i Blanke.... coz za krytyka mnie spotkala ze strony męzucha:p pff!!pomyslalby ktos ze ma cos do powiedzenia;D
 
Do góry