reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imię dla Maluszka :)

reklama
mamuśki mam taki mętlik w głowie. niby już byłam prawie pewna a tu nagle. czasem załuje ,że az tyle szukam w tym necie,bo mogłam zyć w nieświadomości.
ja nie dałabym Brajan. a dlaczego? nie wiem. pewnie dlatego ,że mieszkam w PL i uważam ,że dziecko powinno mieć polskie imie,
ale absolutnie noirel nie kieruj się naszym gustem, patrz na siebie.
Zawisza ! fiu ,fiu, zaskakujesz mnie .
 
Framama mam nadzieję, że to nie w negatywnym sensie :-D

A ja jestem zdania, że znaczenie imienia warto sprawdzić.
np. Klaudiusz oznacza kulawy. Jakoś tak dziwnie by mi było nazwać dziecko kulawym.
 
Brian ok Brajan ... już wyrażałam moją opinię na temat spolszczania imion.
A anielskie imię dla chłopca to Gabriel ;) tylko mi kojarzy się bardziej z aniołem śmierci niż z rozkosznym cherubinkiem haha ja bym nie miała oporów dać dziecku jakiegoś odkręconego imienia z pogranicza mitologii i demonologii typu Lillith czy Uriel aczkolwiek mąż by mnie chyba pod rabatką z lilijkami zakopał z takim pomysłem :p
jeszcze mi się Bastien przypomniał ;) tez ładne, tak z niemieccka.
 
reklama
Do góry