reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imię dla dziewczynki

Kiedyś na bierzmowanie chciałam wziąć sobie Amelia, ale ksiądz jakoś tego nie widział, więc wzięłam Alicja. Oba imiona są ładne.
W ostatnich latach jest tendencja, by nazywać dzieci mniej popularnymi imionami. Mi się to jak najbardziej podoba, oczywiście tak długo, jak to nie są jakieś dziwadła czy zangielszczenia (Dżesika, Dżordż i inne koszmarki).
 
reklama
Amelka to bardzo ładne imię, jeszcze nie wiemy co będzie chłopak czy dziewczynka, dla chłopaka mamy wybrane imię Dominik.. nad dziewczynką sie zastanawiamy.
 
najważniejsze by rodzicom się podobało :) mnie osobiście bardzo podobają się stare imiona, Zosia, Marysia, Antosia :)
 
Ja raczej sama będę wybierać imię dla córki
co pytam się mojego M to prawie wszystkie mu sie podobają co wymieniłam do tej pory
jak mu sie nie spodoba to wtedy powie że NIE

mieszkamy w anglii i chce dac angielsko/polskie imię
staneło na 1 imieniu Michelle lub Nathalie
zaś na 2 imię chcę dać po M prababci - Monika lub Victoria
chyba że ta kolejność Michelle / Nathalie tak pozostanie:-D:-D:-D:-D
5 letniemu synkowi obojetnie jak bo te imiona mu sie podobaja
mojemu tez obojetnie jakie - z tych imion ale moge max 2 wybrać

to są moje typy - on nie wskazał żadnego imienia jak go prosiłam:angry::angry::angry::angry:
gardła juz nie będę zdzierała bo mi szkoda :-D:-D:-D:-D

pozdrawiam
 
reklama
Do góry