reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imię dla dziecka

Czesc

Ja dopiero co zafasolkowalam (6tc)
Ale wczesniej planowalismy imionka. Stwierdzilismy zgodnie ze indyjskie imiona ze wzgledu na kraj urodzenia i pochodzenia męża

Synek: Parminder (po tatusiu)
Córka: Priya lub Prity

:-)
 
reklama
Hej,
dla dziewczynki - Amelka, Nina, Judyta
dla chłopaca - Oskar, Oliwer

A dla synka piwerwaego teściowa wybrała imię bo ja niemaiła żadnego pomysłu. Po 4 latach mam juz pare które mi sie podobają. :-)
 
MNie np oprocz Weroniki wszystkie sie podobaja(Wiktoria )mniej.A Z meskich...wogole zadne..ale jak juz 100 razy pisano rzecz gustu.Powiem Wam,ze imie nie jest wcale takie wazne tylko ten maly czlowieczek´(a niech sie nazywa jak chce)bo tylko jego oczekujemy a te gluoie imiona to tylko dodatek
 
Witam:-) Skoro mowa o imionach to i jak sie dolacze , choc tez nie jestem do konca zdecydowana.
Dla córeczki -Nadine , Nelli , Eliana , Amelia . A dla synka -Wiktor , Olgierd ,Oliwier...szczerze mowiac to nie mam pojecia jakie dac.Jak dziadkowie dowiedzieli sie o imionach jakie rozwazamy z mezem to stwierdzili , ze juz jedno dziecko skrzywdzilismy dajac mu na imie Filip:-) hehe a czy to takie krzywdzace imie? Chyba naprawde zle by bylo jesli by mial na imie np.Onufary:-) hehe
 
U nas M wymyślił imię zaraz po Usg na którym poznaliśmy płeć dzidzi. No i teraz czekamy na Anię:-)
 
Moja córcia ma ma na imię Natalia i nie miałam problemu z wybraniem imienia dla dziewczynki ponieważ zawsze mi sie ono pobobało... Dzisiaj na usg dowiedziałam sie,że w 100% bedzie teraz chlopiec i mam problem bo nic nie przychodzi mi do głowy a chciałabym aby synek miał tak oryginalne imie jak jego tatus "Norman"
 
Witam:-) Skoro mowa o imionach to i jak sie dolacze , choc tez nie jestem do konca zdecydowana.
Dla córeczki -Nadine , Nelli , Eliana , Amelia . A dla synka -Wiktor , Olgierd ,Oliwier...szczerze mowiac to nie mam pojecia jakie dac.Jak dziadkowie dowiedzieli sie o imionach jakie rozwazamy z mezem to stwierdzili , ze juz jedno dziecko skrzywdzilismy dajac mu na imie Filip:-) hehe a czy to takie krzywdzace imie? Chyba naprawde zle by bylo jesli by mial na imie np.Onufary:-) hehe

ubawiłaś mnie do łez, bo ja jak będę miała drugiego synka , to też mam zamiar go "skrzywdzić" Filipem :-D:sorry2:
 
reklama
U Nas córcia miała być Oliwią ale imię było zbyt popularne i długo się zastanawialiśmy - wreszcie wynaleźliśmy imię - Elena. Nawet po porodzie takie podałam. Jednak mojemu mężowi szybko sie odwidziało i na swoją cześć nazwał córkę Aleksandra ( tatuś jest Aleksandrem) - no niech mu będzie...

Synek zawsze miał być Olafem ale ostatnio mąż coś mówił ,że gdyby drugie dziecko miało być chłopcem to może jednak nie Olaf? - bo w domu będzie Olek, Ola i Olaf? I ostatnio staneło na Filipie?

Ja choruję na Klarę :) lub Irminę - ale znając mojego męża - nie przejdzie taka opcja :(
 
Do góry