reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imię dla dziecka

reklama
witajcie kofffane :-) u mnie niestety po staremu czyli w pjedynke :-( a teraz musze zawiesic starania na ok 1-2 lat :-( wyjezdzam do hiszpani na kontrakt .. mam pytanko do elzbietki : kochana elzbietko wykryto u mnie astme (mam wielka allergie :-( ) i przepisano mi 2x dziennie po 1 tabletce do ihchalatora "ZOFIRON" słyszałam ze nie mozna go uzywac w czasie ciazy a ja mam go brac przez długi okres czasu :-( bardzo sie boje a co bedzie jezeli okaze sie ze jestem w ciazy i musze go zarzywac dalej ?? jestem przerazona zawiesilismy staranka na czas pobytu w hiszpani jednak maz bedzie do mnie przyjezdzał 1-2 w miesiacu a po 6 miesiacach przyjedzie na stale i nie moge wykluczyc wpadki ... odpisz prosze bo bardzo sie martwie pozdrawiam cieplutko asia
 
Ja mam moją kochaną Alicję. Zawsze lubiłam to imię :). Jak będziemy z moim ukochanym mieć jeszcze jedną córeczkę, to damy jej na imię Tatiana. A chłopczykowi Ksawery. :)
 
Moze i takie imiona sa fajne,ale jak nie sa spolszczone.Mnie sie podobaja z akcentm np francuskim albo angielskim jezeli z takiego kraju pochodza.Moja znajoma ma corke,ktora nazywa sie Channtal a mowi do niej Szantusia,przeciez to cos okropnego!!!Albo Dzesiczka!Nie,takie cos mi sie nie podoba.Tak samo jak nie pasuje mi np Jenifer Kowalska,dla mnie brzmi poprostu smiesznie.Tak samo jak dzieci od Michala Wisniewskiego.....
 
Ja tez jeszcze znam,ale nie bede nazwiskami rzucac bo moze ktos przeczytac:-DNasze Kaski i Baski tez sa fajne.Po co szukac inne imiona i krzywdzic dzieci,no ale to rzecz gustu
 
Powinno nadawać się imiona takie jakie występują w danym kraju, bo potem są cyrki z prawidłowym wymawianiem i pisaniem przez osoby trzecie.
 
reklama
Wlasnie takie imiona powracaja teraz do lask i sa bardzo oryginalne.Nie mozna powiedziec,ze np Ania albo Aneta sa oklepane bo np Nikola czy Olivia i inne Jessici pomalu do rzadkich tez nie naleza...
 
Do góry