reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imię dla dziecka

U nas od początku ciąży wiadomo bylo, że jeśli synek to Tymek. Gorzej z imieniem dla dziewczynki, ale po czasie uznaliśmy, że będzie Tosia. Teraz tylko czekamy na informacje kogo mam w brzuchu, ja czuję, że Tymka:-)
 
reklama
Dziewczynka to nie wiem jest duzo ładnych imion...i nie wiem na które sie zdecydowac ale chlopak to podoba mi sie Artur chociaz ostatnio Bartek i Wojtek po tatusiu Wojtuś hehhe ale zobaczymy jak zajdę w ciąze i się urodzi wtedy podejmiemy ostateczną decyzje.
 
u mnie córczka to bedzie nikola ale zastanawiałam sie nad anitą , klaudią
a jak byłby chlopczyk to alan lub norbert
url=http://www.maluchy.pl]
ci-24254.png
[/url]
 
Witam ;-)
Starszy synek ma na imię Oliwierek (Oli Olik, Oliś, Olivi) a gdyby był dziewczynką miał być Oliwią lub Nicoką.
Młodszy Amadeuszek (Amadeo, Madi, Madik, Ami, Amadi, Madulek) gdyby był dziewczynką miał być Nataszą (Nataszka, Nati)
Końcem przyszłego roku będziemy starać się o trzecie maleństwo.
Dla chłopca podobają mi sie imiona: Gracjan, Marcelek, Fabian, Kaspian, Kryspin, Mikołaj, Cyprian. Z wymienionych mąż uparł się na Mikołaja i chyba już tak zostanie ;-)
Dla dziewczynki: Natasza, Larysa, Livia. Mąż oczywiście uparł się na inne imie a mianowicie Aurelia. Zgodziłam się na Mikołaja więc przy dziewczynce nawe niech nie próbuje mnie przekonywać. :-p
A wy co siądzicie o tych imionach? proszę również o krytykę jeżeli takowa będzie :-)
 
Witam,
mnie podoba się bardzo proste męskie imię - Adam, no ale mój chłopak jest na nie uczulony :-(..
sam proponuje...Lucjan :dry:. mnie tak średnio się podoba, zobaczymy , może się przekonam:)
Natomiast imię dla dziewczynki - Aniela lub Alina oraz Maja.
 
Strasznie dziwi mnie dlaczego dziewczynkom nadaje się męskie imiona??
Przecież Nikola to męskie imię, Nikol (Nicole) - damskie..
Choć może się czepiam..:confused:
 
reklama
Do góry