reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imie dla dziecka

reklama
Jeżeli musi się kończyć na a, to niech będzie Szantia ;-)
Chociaż teraz to mi się z szałwią kojarzy:-)

Może w ostateczności będzie Szantia(też mi sie podoba:-)), ale będziemy "walczyć" o Szanti :-) i nawet pisane po PoLSKiemu;-) podoba się nam. Pod warunkiem, że będzie dziewczynka hehe.
Męża wyśle z czekoladkami do Pani Urzędniczki może przymknie oko jak myślicie?

PS:a szałwia to przecież ziółko-podobno całkiem praktyczne ;-) hihi
 
Ja od początku chciałam Wiktor, ale zniechęciły mnie reakcje ludzi typu:o Wiktor czyli Wituś, a Wituś już mi się niestety nie podoba, a wiele osób tak właśnie zdrabnia to imię...:-(Czy często spotykacie się z takim zdrobnieniem tego imienia?

No i raczej na 100% będzie Mikołaj:happy:...

Wituś:eek: ,pierwsze słyszę.To jest zdrobnienie od imienia Witold,a nie Wiktor.
Moi znajomi mają Wiktorka 4 latka ma,słodki łobuziak.
I wołają do niego Wiktorek,czasami Wikuś,a jeśli coś zbroi to tak doniośle "Wiktorze dlaczego to.....",
A imię Mikołaj bardzo ładne.

Ja mam dwóch synów.
Maciej- (Maciuś,Maciejek,Maciek)ma 7 lat-imię spodobało sie mojemu mężowi.
Emil-(Emilek,Emiluś ,Miluś) ma 2 latka,od zawsze podobało mi się to imię .
Mężuś przy pierwszym synku zapytał czy podoba mi sie imię Maciuś,spodobało mi się.I został Maciuś.(w podświadomości miałam tego Emila)

Pozdrawiam i życzę trafnych wyborów.
 
Mnie się podobają Sabina, Tatiana, Otylia
a chłopcu Sławek, Wojtek, Marek, Szymon( ale mam podobnie na nazwisko)

Co o nich myślicie?


Pamiętaj ważne, że Wam sie podobają te imiona i że nie ośmieszają dzidziusia... Z tych dla dziewczynki mnie nie przypadło do gustu żadne niestety...jakieś takie bez wyrazu-nie chcę Cie urazić! :)... ale dla chłopca wybrałabym Szymon-wg mnie najładniejsze! :)
 
reklama
Do góry