reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imie dla dziecka

reklama
Agata0411 w Gorzowie Wlkp.Ja powiem tak to my rodzice decydujemy o tym jakie imie ma nosic nasze dziecko a nie urzad,i jesli ktos robi problemy bo chcesz dac dziecku imie amerykanskie,arabskie czy chinskie idziesz do kierownika.Czasem trzeba sie wyklocic,a czasem pojsc na pewne ustepstwa

Moje dziecko polskiego imienia nosic nie bedzie i jestem pewna ze jesli urodze moje dziecko w Hiszpanii nikt nie bedzie mi stwarzal zadnych problemow,bo tutaj jest bardzo duzo imigrantow


moje napewno urodzi się w Polsce, w Poznaniu i też jestem tego zdania ze to nasze dzieci i nasz sprawa jak je nazwiemy mój M, powiedział, ze jak nie będą chcieli zaakceptować takiej wersji jaką my chcemy to powiemy, że dziecko zostaje bez imienia ha ha. ale mam nadzieję, ze da radę załatwić :-)
 
Jeżeli musi się kończyć na a, to niech będzie Szantia ;-)
Chociaż teraz to mi się z szałwią kojarzy:-)
 
Ostatnia edycja:
Czy uważacie, że nadanie grudniowemu maluszkowi imię Mikołaj to głupota?:sorry:urodziny, imieniny, gwiazdka...wszystko w tym samym miesiącu...Bardzo mi się to imię podoba i chcemy tak nazwac naszego synka i tak to sobie tłumaczę, że dzieciaki i tak raczej imienin nie obchodzą, a w przypadku Mikołaja wszyscy będą o nich pamiętac...czyli jeszcze jedno święto więcej dla naszego dzieciaczka...:-)

Ja od początku chciałam Wiktor, ale zniechęciły mnie reakcje ludzi typu:o Wiktor czyli Wituś, a Wituś już mi się niestety nie podoba, a wiele osób tak właśnie zdrabnia to imię...:-(Czy często spotykacie się z takim zdrobnieniem tego imienia?

No i raczej na 100% będzie Mikołaj...:happy:
 
Musisz jeszcze pamietac,że to dziecko kiedys urosnie i wtedy moze zechcieć obchodzic imieniny.;-)

Musicie przede wszystkim pamietać,że dzieci rosna :tak:
Trzeba wziaśc pod uwage jak z imieniem będą funkconowac w doroslym zyciu.
Jak imie pasuje do nazwiska.
Np mała Balbinka później bedzie dorosłą Balbiną :rofl2:
U mnie w bloku mieszka rodzina gdzie dzieciaki nosza imiona: Denis,Dorian i Delfina :szok:
i uwieżcie mi ze ta dziewczynka nie ma łatwo wśród dzieci.Nie chodzi nawet do przedszkola,bo DZIECI SIE Z NIEJ ŚMIAŁY i mama musiał ja zabrać.Ciekawe co zrobi jak mała bedzie musiała pójśc do szkoły:szok:
 
Czy uważacie, że nadanie grudniowemu maluszkowi imię Mikołaj to głupota?:sorry:urodziny, imieniny, gwiazdka...wszystko w tym samym miesiącu...Bardzo mi się to imię podoba i chcemy tak nazwac naszego synka i tak to sobie tłumaczę, że dzieciaki i tak raczej imienin nie obchodzą, a w przypadku Mikołaja wszyscy będą o nich pamiętac...czyli jeszcze jedno święto więcej dla naszego dzieciaczka...:-)

Ja od początku chciałam Wiktor, ale zniechęciły mnie reakcje ludzi typu:o Wiktor czyli Wituś, a Wituś już mi się niestety nie podoba, a wiele osób tak właśnie zdrabnia to imię...:-(Czy często spotykacie się z takim zdrobnieniem tego imienia?

No i raczej na 100% będzie Mikołaj...:happy:
ja nie widzę nic złego w daniu na imię dziecku urodzonemu w grudniu Mikołaj :no: ja mam Małgosia a też mam urodziny w grudniu imieniny zaraz w styczniu ;-)

a co do imienia Wiktor nie spotkałam się z takim zdrobnieniem raczej Wiki Wikuś Wiktorek :tak:



Ja osobiście nie mam zupełnie pomysłu na imię :no: dla dziewczynki Agatka ale dla chłopca ciągle myślimy :sorry:
 
U nas też miał byc Wiktor ale też dużo osób zaczęło mówic Witek,Wituś a mnie by to strasznie wkurzało gdyby wszyscy w koło gadali do mojego dziecka Witek no i w końcu tak wyszło że mamy Kacperka(miedzy innymi miał też byc Szymon,Mikołaj,Kornel).
 
Czy uważacie, że nadanie grudniowemu maluszkowi imię Mikołaj to głupota?:sorry:urodziny, imieniny, gwiazdka...wszystko w tym samym miesiącu...Bardzo mi się to imię podoba i chcemy tak nazwac naszego synka i tak to sobie tłumaczę, że dzieciaki i tak raczej imienin nie obchodzą, a w przypadku Mikołaja wszyscy będą o nich pamiętac...czyli jeszcze jedno święto więcej dla naszego dzieciaczka...:-)

Ja od początku chciałam Wiktor, ale zniechęciły mnie reakcje ludzi typu:o Wiktor czyli Wituś, a Wituś już mi się niestety nie podoba, a wiele osób tak właśnie zdrabnia to imię...:-(Czy często spotykacie się z takim zdrobnieniem tego imienia?

No i raczej na 100% będzie Mikołaj...:happy:


ja tam bym się tym nie kierowala, jeśli podoba Ci się imię Mikołaj to daj mu takie imię, ja na takie rzeczy nawet nie zwracam uwgi :-)
 
reklama
Witus to zdrobnienie od imienia Witold,Witus a od Wiktor...

Ja dzisiaj spotkalam sie z bardzo rzadkim lecz pieknym imieniem dla dziewczynki,Olimpia spodobalo mi sie ale na podjecie ostatecznej decyzji mam jeszcze czas:-)
 
Do góry