reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imie dla dziecka

reklama
W moim związku moj facet nie bedzie miał nic do gadki w sprawie imion:).BArdzo podoba mi się imie Radosław,Raduś,Radek,Rado, ale mój narzeczony właśnie się tak nazywa,i nie wiem jakby to wyglądało mieć 2 Radków w domu.Aczkolwiek Radki to bardzo fajne chłopaki.Podaba mi się też Igor,Igorek,Igo, albo Mikołaj,Mikuś,Miko ewentualnie Staś,Maciek.

Co do dziewczynki to mam kilka typów,które ciągle mi się zmieniają;Teraz góruje Lilianna,Lilli,Lilka, cudnie po prostu ,jest jeszcze obcja Kalinki,Jagódki,Milenki,Mai.

Kiedyś bardzo podobało mi się Julia,Lenka,i Kinga,ale teraz to dość popularne imię ,tak jak Kasie,Agnieszki,i Ole,kiedy ja się rodziłam.

Ja mam na imię Marzena nie specjalnie lubię swoje imię,dlatego do czasów gimnazjum nazywano mnie Hanią,Haneczką,Hanką nawet nauczyciele tak do mnie mowili.Gdy poszłam do liceum do innego miasta nie umiałam się przyzwyczaić do Marzeny,w ogole nie reagowałam jak ktoś mówił do mnie Marzena.
 
Ostatnia edycja:
A my zdecydowalismy sie na imie Laura. Chcemy zeby nasza dziewczynka byla wyjatkowa i zeby miala wyjatkowe,niepospolite imie. Co wy na to:)?
:-)Dorota, Mariusz i mała Laura;) no chyba ze bedzie chlopiec bo tego nie bedziemy wiedziec az do konca:)
 
reklama
Do góry