reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imię dla dzidzi

elena wspolczuje ci ze babcia ci tak powiedziala twoja wlasna babcia. ja powiem tos amo to jetst nasz wybor i nikt nie powinien tego negowac. na szczescie ja swojej mamie mowie tylko imie aona sie albo usmiehnie albo zasmieje i mowi fajne zawsz e:p nigy nie powie czy jej sie podoba czy nie natomiast jak kiedys mialam miec blizniaki i mowilam ze bedzi ejedna tosia to kuzynka do mnie tosia ? cos ty zglupiala a wtedy sobie pomyslalam a wlasnie ze tosia i zrbie ci na zlosc :p i w nosie to mialam czy jej sie podoba czy nie jak ja widze raz na ruski rok. dlatego dawajcie imiona jakie wam sie podobaja i pierniczcie wszystkich do okola niech sie bujaja jak im sie nie podoba. troche ostro ale w szoku jestem ze tyle osob sie potrafi dowalic do czyjegos imienia... az przykre
 
reklama
ojojoj ale się rozwinęła rozmowa o imionach :-) U nas przy córce to było tak, że ja wybierałam imiona a mój M na każde mówil że nie, że nie takie i żadnego sam nie podawał, a jak sie urodziła to tylko przed rejestracją w urzędzie zapytał czy na pewno chce żeby była Patrycja i tak ją zarejestorwał. Teraz jest tak samo, ja podaje znowu trzy typy a on mówi że żadne mu sie nie podoba. Teraz mu daje do wyboru: Mateusz, Sebastian albo Dariusz. Jednak jak nie poda mi żadnego fajnego imienia spoza tych trzech to upre się przy Mateuszu i tyle :-). Mój M to uwielbia sie ze mną drażnić w takich kwestiach.
 
teraz na powaznie zaczynam sie zastanawiac nad imieniem jak juz znam plec na 100% i nr 1 jest jak na razie Lena. moj D. na razie sie zastanawia wiec zobaczymy co z tego wyjdzie
najlepsze jest to ze jak sie dowiedzialam o ciazy na poczatku to niektorzy od razu sie pytali o imie a ja nawet tej wiadomosci wtedy dobrze nie przetrawilam:)
 
Carine86 wszystkiego co najlepsze i najpiękniejsze na nowej drodze życia!! Chyba nam się wcześniej nie pochwaliłaś co?? ;-) A Lenka to przepiękne imię!
 
Ja również gratuluję. Mam koleżanki Leny i wszystkim pasuje.
missiiss1301 olać moją babkę !!! :rolleyes: To prawda nazywajmy jak chcemy. Nasze dzieci.
 
ludzie są okropni mi zawsze się podobała Karolinka (musi być na K) ale jeszcze przed ciążą dowiedziałam się od sióstr mojego męża że wszystkie Karoliny są puszczalskie :eek:

chłopiec będzie Karol
dziewczynka....... i tu mały problem :) Kaja Kalina Karina tylko tych zdrobnień nie ma
 
reklama
ludzie są okropni mi zawsze się podobała Karolinka (musi być na K) ale jeszcze przed ciążą dowiedziałam się od sióstr mojego męża że wszystkie Karoliny są puszczalskie :eek:

chłopiec będzie Karol
dziewczynka....... i tu mały problem :) Kaja Kalina Karina tylko tych zdrobnień nie ma

Powiedz tym siostrom, że mają ode mnie bęcki:crazy::-p! Nie jestem puszczalska a wszystkie Karoliny jakie znam/znałam to były bardzo delikatne i mądre dziewczyny!:tak: Mnie się moje imię bardzo podoba i gdyby nie to, że sama mam tak na imię to gdyby u mnie trafiła się dziewuszka to tak by mi się marzyła Karolcia!!!:-D
 
Do góry