reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imię dla dzidzi

Nom nie ma sensu się właśnie tak kłócić ale nie może być tak uparty bo w końcu to wspólne dziecko ;-) Może jeszcze jakieś imię mu się spodoba albo to znudzi ;-) Pewnie gdzieś usłyszał i bardzo mu się takie spodobało ale w końcu troszkę ulegnie. A tak na marginesie to fajnie tam sprawy załatwiają, że przychodzą do szpitala a nie ty musisz biegać po urzędach.


U nas na szczycie listy z imieniem króluje Jaś i Krzyś. Nie jestem przekonana ani mąż do żadnego imienia ale żeby pogodzić mojego Mieszko z jego Stasiem stanęło na tych dwóch ;-)
 
reklama
sunflower a kto tu ma ostatnie słowo do powiedzenia hmmm???:rofl2: , przeciez nie mąż!;-)skoro ci Alan nie lezy to raczej mowy o nim by w moim przypadku nawet nie było!

Wiolcia obstaje przy Jaśku:tak:
 
ja myślę, że imię musi się podobać i mamusi, i tatusiowi. dlatego tak długo trzeba myśleć, aż w końcu znajdzie się takie, które będzie obu stronom odpowiadało - a że to nie takie łatwe to my nadal nic nie wymyśliliśmy :-D
 
Na szczęscie jest jeszcze troche czasu... Jedno jest pewne na pewno nasz syn nie bedzie miał na imie Alan, jesli maż nie chce sie zgodzić na Adama to niech wytęża mózgownicę i znajdzie coś co bedzie nam obojgu odpowiadało :D
 
wiolcia nie daj sie bedzie dwoch jasiow na forum :D chyba ze jeszcze jakas mama dolaczy :) krzys mi si ebardzo podoba i bym dala imie takie ale moj maz i moj tato i najlepszy przyjaciel rodziny (ksiadz) ktory czesto na grilla wpada i inne imprezy maja na imie krzysiek hehe :) i moja mama juz by zglupiala jakby w domu wolala krzysiek ... aktualnie i tak idzie zawsze moj do kuchni i moj tata bo kazdy krzysiek patrzy na siebie i nie wie czy to do niego czy nie :p
 
Missiiss to wam sie posypało w rodzinie Krzyśków ale spokojnie bo teraz to będzie "tatuś" i "dziadziuś" więc już nie będą mieli problemów z imieniem :-)
I Krzyś i Jaś mi się bardzo podobają ale że do porodu jeszcze daleko to wszystko może się zmienić.
 
reklama
Ja cały czas się zastanawiam nad imieniem, jak Julia była w brzuchu chciałam Wiktorię może Weronikę ale Marcin nie chciał i stanęło na Julii.
Teraz tych imion na razie nie ruszałam, ale skoro wiadomo już, że dziewuszka no to może. Tylko, że problem bo Julia uparła się na Kamilę. Wiem, że wszystko to kwestia gustu, ale może jakieś sugestie??
 
Do góry