reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imię dla dzidzi

reklama
Bodzinka oczywiście - walcz o swoje :-) Mężczyźni to uwielbiają wszystko na ostatnia chwilę zostawiać i najbardziej by woleli pewnie przy porodzie znaleźć imię albo jeszcze lepiej - jak im się Pani w okienku zapyta ;-)
Tak i potem wychodzą dziwne imiona...Hihihihihiiii
Z Lolkiem nie było problemu.
 
my nadal nic nie wymyśliliśmy :-) gdzieś już tam wcześniej pisałam jakie mi się podobają ale niestety mąż ma inne zdanie hehe
 
Mój małżonek wczoraj zaproponował, żeby dać córce Zosia. Trochę się zdziwił, kiedy się zgodziłam i od razu nie był tak dobrze nastawiony do tego imienia. Znaczy to że skubany chciał po prostu pokłócić się ze mną. Ale przejrzałam jego niecne zamiary:-p
 
Oj tak Jaś mi sie ogromnie podobał i biegałam jak skowronek szepcząc wszystkim "mój synek to Jaś"... aż wszyscy z mojego otoczenia wylali na mnie kubeł zimnej wody i zbrzydzili mi to imię :no: Następnym razem nic nikomu nie powiem aż do porodu! Swoją drogą ludzie są beznadziejni! Moi znajomi wybrali Wiktor dla syna co mi się ogrooomnie nie podoba ale nigdy bym im nic złego nie powiedziała bo ważne że im sie podoba! Są dumni z synka Wiktorka więc nie rozumiem dlaczego miałabym mówić "okropne imię" albo "jezu jak mi się Wiktor nie podoba". Co to ma być? ZAZDROŚĆ??!! Zła jestem strasznie na zaistniałą sytuację...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Wiolciu, rozumiem Cię ... ja mam identyczną sytuację ale to już pisałam:) że Gabryś to się kojarzy z rudzielcem wrednym, czy wierszyk o głupim Gabrysiu.... No i zaczęłam dumać nad zmianą.... i chyba zdam się na męża, jemu podoba się Kamil i Borys.... w rodzinie niech myślą że dalej będzie Gabryś, przynajmniej nie obrzydzą mi innych imion.
 
Do góry