reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imię dla dzidzi

reklama
Ja tam w horoskopy nie wierzę ale czasem to fajna zabawa. Można sie pośmiać z tego co piszą.
 
Przeglądam po raz setny imiona ma być MIESZKO i koniec!! Nic mi się nie podoba:/ Ewentualnie Remigiusz. jak go inaczej mąz zapisze to tez będę mówić na syna Mieszko :]
 
Ja mam juz Adasia a teraz bedzie albo Jas albo Sophie czyli inaczej Zosia;-) bo tez mieszkamy we francusko-jezycznym kraju i ciezko znalezc imie zeby istnialo i w PL i tutaj a to takie Polskie i tradycyjne imiona:-)


 
Ostatnia edycja:
U mnie dalej zostaje Anastazja lub Czareczek. Te imiona zostały uzgodnione w październiku i nic sie nie zmieni. Chyba ,że urodzi sie syn i ja zmienię chłopaka to wtedy Czareczka nie będzie.Ale nic sie nie zapowiada. To on wybrał imię ,więc niech ma coś od życia. ;-)
 
Doczekałam się. Tatuś wymyślił imię dla ewentualnego chłopca - Kubuś. Upiera się i nie zgadza na inne propozycje. Jeszcze zobaczymy, czy nie zmieni się mu koncepcja do grudnia;)
 
reklama
Doczekałam się. Tatuś wymyślił imię dla ewentualnego chłopca - Kubuś. Upiera się i nie zgadza na inne propozycje. Jeszcze zobaczymy, czy nie zmieni się mu koncepcja do grudnia;)

przez całą pierwszą ciążę, do czasu gdy nie znaliśmy płci chciałam Kubusia (Jakkub) - mój mąż to jednak kwitował - Żadnego Puchatka!! I na całe szczęścia jest Wiktoria:)
 
Do góry