reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imię dla dzidzi

Ja przy pierwszej ciąży upierałam się przy Kajetanie. Mąż mi nazwymyślał i w ogóle. Jak przyszedł do mnie po porodzie i zobaczył małego to wszystko mu przeszło:-D. Kto do niego dzwonił to mówił, że będzie Kajetan, tylko że jak już ja zobaczyłam małego to stwierdziłam, że to imię do niego nie pasuje:no:. Wpadło mi Mateusz:cool2:. Ale fakt faktem, że M był w stanie zgodzić się na wszystko taki był szczęśliwy!
 
reklama
Dziewczynki tylko pamiętajcie, że z tatusiami nie warto drzeć kotów o imię dla dziecka, bo jesli sam pójdzie zarejestrować malucha, to i tak każe wpisać takie imię, jakie jemu się podobało ;-)
Mamy dwa tygodnie na zmiane imienia;-) Zagroziłam mojemu, że jak nie da takiego, na które się razem zgodziliśmy to pójde i zmienie:-p
Moja kkoleznka urodziła w niedziele synka i dała mu Igor...Nie podoba mi się, kojarzy mi sie z tym Igorem z bajek o Draculi:cool2:
 
Widzisz! a mi się Igor podoba:tak: uważam że jest bardzo męskie:tak:

A co myslicie o Emilia lub Milena? Ja jestem za a mój M przeciw:wściekła/y:
 
Emilia śliczne i wdzięczne imię, już pisałam że to mój faworyt:) Milena takie bardziej twarde imię:)
 
Emilia mi się bardzo podoba. Ale kazdemu podoba sie co innego. Jak z Lolkiem byłam w ciaży to się teściowa krzywiła na imie Karol. Ale nie wtrącała się na szczęście;-) A teraz jej sie podoba hihihihiii
 
Ewwe jak dla mnie oba imiona są bardzo ładne :)
u nas już ostatecznie zostaje Martynka która też bez zmiękczania brzmi tak twardo (Martyna) jak Milena :-p
 
Martynka bardzo ładnie:tak:
U mnie Emilka i koniec!!!!!!!!! juz tak mówię w per osobie więc się małż osłucha:-D
 
reklama
Emilka slicznie, mimo ze Missiiss sie nie podoba :p Milena tez ladnie, podobnie mi sie kojarzy Malwina
Igor tez super, wiaze to imie z grupa imion wsrod ktorych sa tez Iwo, Millosz, :d
 
Do góry