reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ILE PRZYBIERAMY NA WADZE??

mhm, gry słowne w poezji Tuwima...

a ja nawet nie mogę znależć literatury o samych grach słownych (mam 4 pozycje z ksiaznicy pomorskiej)
 
reklama
U mnie waga się waha, najpierw szło w górę, potem w dół, a wczoraj się zważyłam i znów kilo w plusie ;)
 
ja mam ciagle -1 :)
byla wczoraj u mnie kolezanka w ciazy starszej o 2 miesiace - ladny brzuszek miala :) tak jak ja drugie dziecko - tym razem wywalilo jej wczesniej brzucho niz poprzednio ; ciekawe jak u mnie bedzie - w pierwszej ciazy dostalam brzucha dopiero w 7 miesiacu - ale za to jaki :)
 
A ja ostatnio  schudłam ... co prawda 1/2 kg ,ale cóż nerwów i wrażeń miałam pod dostatkiem.Pozdrawiam,Agnieszka
 
Anik, jakoś nie moge sobie wyobrazić ciebie jako słonicy ;D Na pewno będziesz ślicznie wyglądać do samiutkiego porodu :)
 
Dzięki Pytia :), wyślę Wam zdjęcia całej sylwetki jak skończę 1 trymestr - doczekać się już nie mogę :) Na razie jutro lecę po nowy biustonosz, bo miseczka C za mała :( i może po jakieś spodnie do H&M MAMA, bo nie mam już luźnych.
 
reklama
a ja w ciagu kolejnych dwóch tygodni przytyłam 1kg....czyli w sumie juz 2kg na plusie...:)....i tak narazie waze tylko 47 kg:)
 
Do góry