reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ILE PRZYBIERAMY NA WADZE??

CZeść marcowe!
Jestem kwietniowa, początkowokwietniowa, więc może będę marcowa? Na naszym forum trochę nudno. Mało brzuchatych. Więc jak pozwolicie, to troszkę u was posiedzę. To moja druga ciąża, więc już jestem troszkę doświadczona. Anik - do lekarza z każdym plamieniem. Nie chcę Cię straszyć, ale ja kiedyś plamiłam i lekarz twierdził, że tak ma być ... cóż... nie ma tamtego dzidziusia. Przestrzegam. Teraz jestem mądrzejsza o jeden poród i drugi w kwietniu. Dziewczyny coś na mdłości> Tylko nie jedzenie, bo z Wiwi przytyłam 25 kg. i teraz nie chcę powtórzyć tego błędu.
 
reklama
Kurcze, a ja znowu mniej!!!pomimo domowej pizzy, frytek, tony winogron, brzoskwiń itp., itp. - to wszystko zjadłam w ciągu 3 dni ;)
Mój mąż mnie straszy i pilnuje żebym jadła, bo inaczej mała Osinka będzie za mała - tak mówi, a przecież mam zwiększyć dawkę kalorii o 300 - 500 kcal a nie 3000 ;-)
 
łał....od ostatniej wizyty,która odbyła sie dwa tygodnie temu,przytyłam 1 kg.....kurde,ciekawe co bedzie dalej....hihihihi:)

 
reklama
A co do tycia to ja na poczatku schudlam 1 kg a teraz mam kilo na +(przed wazylam 47 a teraz 48)ja juz bym chciala byc takim grubaskiem ;) ale takim ciazowym grubaskiem
 
Do góry