reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Idziemy na zakupy :)

Kochana a mogłabys mi wziac jedzonko tak ok 20n szt ja bym odebrała w niedziele od Ciebie jak bedziesz u mamy:)

A jakie rodzaje konkretnie? Nie wiem czy 20szt + moje zapakuje się pod wózek, ale w razie czego kupię tyle ile zapakuje:)
I tak musisz mnie nawiedzić w celu odebrania puzzli;)
 
reklama
Wiesz co ja mam wszystkie z biedronki i jestem bardzo zadowolona!!Zobaczymy jak te;)Są one takie ciensze bardziej na wiosnę;)Niż na zimę...myślę, że za te pieniądze sie opłaca!!AAAA i przedewszystkim nie obciskają Gai golonek:)
ja kiedys tez kupilam dwie pary w biedro.. byly grube,ale mechaca sie po praniu,ale w sumie,to rajstopki, u kuby ich nie widac:D
 
kasiajanicka - ja tez mam dużo pepcowych bodziaków i jestem zadowolona, a terasz mam kilka większych kupionych jakiś czas temu na świetnej promocji w carrefourze. A czy byłaś w tym pepco koło ronda, niedaleko kaszownika? Z tego co wiem to jest o wiele większe niż to na legionów i mają więcej ubranek, może tam będą bodziaki. ja niestety nie byłam tam jeszcze więc mi trudno powiedzieć.

A co do rajstopek z biedronki to ja kupiłam kilka miesięcy temu i więcej nie kupię, jakościowo są bardzo kiepskie, po 2 praniach wyglądają tak jakby je już trzecie dziecko nosiło....
 
To po ile są te słoiczki w Rossmanie. Gdybym nie miała tyle zapasu tych słoiczków to bym parę kupiła zwłaszcza że tak chwalicie tą dynie a tak to może w tajemnicy przed moim przemycę z 1-2 słoiczki :-)
 
Kupiłam kilka słoiczków w Rossmanie i 3pary rajtuzek w biedro. W sumie są fajne kolorowe, tylko coś jest nie tak z rozmiarówką. Wzięłam roz 80, a on wygląda jak na dwuletnie dziecko, ciekawa jestem czy będą dobre chociaż na jesień;)
 
poszłam po te rajtki, ale jak dla mnie jakość słaba, zdecydowanie wole te z firmy Wola lub Gatta

cz któraś z Was kupuje bodziaki w Pepco? ja miłam te najmniejsze dla Filipa i byłam zadowolona, ale u nas rozmiary na 68 się kończą i się zastanawiam czy oni tak mają czy może u nas braki?


z gatty mam jedną parę i masz rację są rewelacyjne, tylko u mnie ich nie ma a przez internet z przesyłka drogo wychodzą.
 
reklama
z gatty mam jedną parę i masz rację są rewelacyjne, tylko u mnie ich nie ma a przez internet z przesyłka drogo wychodzą.

Kochana a poszukaj dobrze, ja rajstopki z wola lub gatty kupuję na lokalnym ryneczku w budce gdzie jest różnoraka odzież, po ok 12 zł za sztukę i rzeczywiście są rewelacyjne.

A naklejek w biedronce już nie było :(((((((((((
 
Do góry