reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Idziemy na zakupy :)

reklama
Mam pytanko macie juz jakies pomysly na dzien babci i dziadka?:)


pisalam juz na watku glownym ale dodam i tutaj, bo to fajny pomysl
zamierzamy zrobic dziadkom koszulki ze zdjęciem wnuczka i napisem "jestem babcia Kubusia", a odpowiedni napis dla dziadzia
wystarczy kupic papier do prasowanek,wydrukowac i przykleic uzywajac zelazka, mozna tez zamowic gotowe koszulki kubki i inne gadzety w sklepach internetowych, kalendarze ktore podarowalismy bliskim ze zdjeciami Kubusia na swieta zdobily furrore, (a zamiast 3 kalendarzy przyslali nam 7) wiec nawet ciocie i chrzestni dostali,
zdjecia to taka wspaniala pamiatka, babcia z dziadziem beda sie cieszyc ;) powodzenia
 
No to dzisiaj szturm na Tesco po pieluchy i chusteczki!!!:))


edit: misja wykonana:) Pieluchy kupione:) Do tego jeszcze sześciopak chusteczek Pampersa za 24zl i 2 mleka nan w promocji 2 za 20zl:)))) i jeszcze papier toaletowy velvet w promocji 20 rolek za 11zl:)) haha
 
Ostatnia edycja:
W Tesco dziś takie same ceny co u mnie w Sawi. Obiady Bobovity za 14,76 za 6,

Dania Gerbera 6 w cenie 4 czyli ok 2,64 za sztukę lub 3,24 bo są dwa rodzeje cenowe. Deserki Gerbera też 6 w cenie 4 czyli 1,49 za deserek lub 1,99 bo są dwa rodzaje cenowe.

Reklama w gazetce jest inna a cena w sklepie też inna, więc warto sprawdzić.
 
Od 13 do 18(chyba) stycznia w Realu jest promocja na wybrane produkty 'kup jeden, a drugi dostaniesz za 1 gr.' Niestety ta promocja nie obejmuje pampersow,ani sloiczkow :) Ale obejmuje np ryz, maslo, plyn do prania.. yy.. więcej nie pamiętam :) A pampersy sleep&play są po 33zl z groszami... Ale niestety u nas były tylko 3 i 5. My akurat mamy jeszcze zapas, więc będziemy polować na pampersy za jakiś czas - M. mi kazał przystopować z promocjami, bo stwierdził, że już nam się szafki nie domykają w domu :)
 
swoimi wczorajszymi zakupami...:)
 

Załączniki

  • IMGP1491.jpg
    IMGP1491.jpg
    23,5 KB · Wyświetleń: 36
  • IMGP1492.jpg
    IMGP1492.jpg
    24,3 KB · Wyświetleń: 34
  • IMGP1494.jpg
    IMGP1494.jpg
    19,6 KB · Wyświetleń: 32
  • IMGP1493.jpg
    IMGP1493.jpg
    17,3 KB · Wyświetleń: 32
  • IMGP1490.jpg
    IMGP1490.jpg
    18,2 KB · Wyświetleń: 38
reklama
Do góry