reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Idziemy na zakupy :)

Ja wczoraj kupiłam rajstopki w Biedronce i dla Hanki i dla Jagody, ale jak pisze Zdec rozm 80 jest bardzo duzy!!! Jak na moje oko jakość nie jest najgorsza, taka przeciętna powiedziałabym :) Gatta i Wola tez się mechacą, ale są jakby gęściej tkane z lepszej jakości "nitki":)
Zyrafka- Lencja dobrze radzi:) ja tez kupuję Gattę i Wolę na bazarku koło domu :)
 
reklama
Dziewczyny planuje zakup większego fotelika. Czy któraś z was ma może Recaro Young Sport?? i może mi napisać jakąś opinie, w sklepie mi się podobał, Maje tez do niego przymierzyłam, ale cena wysoka, wiec chciałabym sie dowiedzieć od kogoś kto ma czy jest oki?
 
Dziewczyny planuje zakup większego fotelika. Czy któraś z was ma może Recaro Young Sport?? i może mi napisać jakąś opinie, w sklepie mi się podobał, Maje tez do niego przymierzyłam, ale cena wysoka, wiec chciałabym sie dowiedzieć od kogoś kto ma czy jest oki?

oj nie pomogę;)Ja poluje na coneco zenith bo znajomi mają i polecają!!
 
Jeśli macie problem z wyborem fotelika to podrzucam Wam linka do wyników testów z 2010:

fotelik.info :: Testy fotelików 2010 -

My się chyba zdecydujemy na fotelik 9-18 Jane Exo Isofix w kolorze szarym :) Myślałam co prawda o foteliku 9-25 kg, ale wyczytalam gdzieś, że najlepiej jest kupić 3 foteliki 0-13, 9-18 i 15-36 niż np. jeden 0-36. Trudno, żeby to co jest dobre i odpowiednie dla dziecka 9-miesięcznego było dobre dla takiego, które ma 12 lat.. Wiadomo, że mniejsze dzieci mają zupełnie inną budowę niż nastolatki i jeśli tylko kogoś stać, to autorzy artykułu polecali kupienie 3 fotelików. A jeśli dla kogoś jest to za duży wydatek, to chociaż zalecali kupno dwóch: 0-13 i 9-36. U nas do tej pory mała podróżowała w aucie w 'górze' wózka Mutsy, który jednocześnie był fotelikiem, więc mieliśmy problem z głowy.. Za to teraz mamy trochę główkowania..
:)

O, znalazłam przeklejony artykuł o którym pisałam wyżej tutaj:
https://www.babyboom.pl/forum/tu-za...telik-samochodowy-dla-dziecka-poradnik-39093/
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry