reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Idziemy na zakupy :)

Właśnie oglądałam gazetkę Tesco, są pampersy te w kartonach np 3 186szt kosztują 99,99 zł ;-)

a chusteczki 4 opakowania plus 2 gratis 24,99 zł

Promocja do 31 grudnia 2010
 
reklama
Tylko szkoda że tych chusteczek jak zwykle nie będzie u mnie w Tesco:(
A na to opakowanie pampersow jak to wychodzi przy np 4, dwie paczki są w zestawie?
Bo jeśli tak to też średnio się oplaca 50zł/paczka... trochę dużo...
 
Zdec- w tym kartonie są takie inne paczki. Po 56 szt i tych paczek w kartonie jest 3. To jesli chodzi o rozm.4. Oplaca sie bo trzecia paczka wlaściwie wychodzi gratis:)
 
Tylko szkoda że tych chusteczek jak zwykle nie będzie u mnie w Tesco:(
A na to opakowanie pampersow jak to wychodzi przy np 4, dwie paczki są w zestawie?
Bo jeśli tak to też średnio się oplaca 50zł/paczka... trochę dużo...

No chusteczek też ostatnio u mnie nie było, może tym razem się uda. Co do pampersów to są 3 paczki w tym kartonie ;-)
 
Tak się zastanawiam nad fotelikiem samochodowym, co sądzicie o tych "na dłużej"??
Ciekawi mnie ten: ..:: BOBO WÓZKI ::.. najlepsze WÓZKI DZIECIĘCE: RECARO/STM fotelik STARLIGHT SP 9-36kg>
Ale nie wiem czy nie lepiej kupować po kolei? Nie wiem czy te są jakoś regulowane, że dziecko może w nich jak w tych pierwszych spać "nie z głową w powietrzu":)

zdec, ja mam dokładnie taki sam fotelik, dostalam go od koleżanki. Jest rewelacyjny. Na razie dla Hani trochę za duży, więc czeka, ale jest fajny i ma dużo regulacji :-)
 
Byłam w Tesco, chusteczek oczywiście nie ma.
Kasiulka chyba też się na niego zdecyduję, o ile staremu się kolor spodoba, bo on pewnie by chciał czarny:( TYlko jeszcze muszę go w testach znaleść;)
 
Byłam w Tesco, chusteczek oczywiście nie ma.
Kasiulka chyba też się na niego zdecyduję, o ile staremu się kolor spodoba, bo on pewnie by chciał czarny:( TYlko jeszcze muszę go w testach znaleść;)

no kolorki są takie jak na zdjęciu. Ja to wszystko już nawet prałam i nic się nie stało. Gdybyś mi go nie pokazała dzisiaj to bym nawet nie wiedziała, że on taki drogi jest ;-)

Daj znać jak go znajdziesz w testach :-)
 
reklama
Do góry