reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Idziemy na zakupy :)

Moja do "dużych" nie należy, więc może nie będzie tak źle. A z racji że mamy ogrzewanie w samochodzie to nie będzie musiała w kurtce jeździć.

Zdec- ja Cie po prostu uwielbiam za te Twoje posty :))))))) Myśle ze nikt tu nie ma auta bez ogrzewania:))))))))))))))))))))))))
 
reklama
Zdec- ja Cie po prostu uwielbiam za te Twoje posty :))))))) Myśle ze nikt tu nie ma auta bez ogrzewania:))))))))))))))))))))))))

Hahahaha a tu jesteś w błędzie;P Hahaha:) Są samochody bez ogrzewania:) A nie w sumie już sama nie wiem;( ... może mój brat po prostu ma popsute;)))) Hahahahahhhhahhahah:)


A tak w tamacie: to też patrzyłam na te Cybexy, bo mają fajny fioletowy kolor, ale jakoś do mnie nie przemawiają:( Ciekawe na czym ostatecznie stanie;) Wózek już wybrany, od stycznia obiacałam sobie że na niego odkładam;)
 
Ostatnia edycja:
Hahahaha a tu jesteś w błędzie;P Hahaha:) Są samochody bez ogrzewania:) A nie w sumie już sama nie wiem;( ... może mój brat po prostu ma popsute;)))) Hahahahahhhhahhahah:)


A tak w tamacie: to też patrzyłam na te Cybexy, bo mają fajny fioletowy kolor, ale jakoś do mnie nie przemawiają:( Ciekawe na czym ostatecznie stanie;) Wózek już wybrany, od stycznia obiacałam sobie że na niego odkładam;)

Zdec - a na jaki wózek się zdecydowałaś? Rozumiem, że chodzi o spacerówkę? My mamy dostać od dziadka na wiosnę i wciąż się wacham... Na razie stanęło na tym:
Sklep dla dzieci 4kids; artyku
 
arica fajny ten wózeczek:) Ja też zdecydowana jestem na parasolkę Maclaren XLR. Policzyłam sobie że do czerwca powinnam na niego nazbierać;)

Powiem wam że te foteliki słabo wypadają, recaro mają tylko 3. Natomiast ten cybex ma ogólną ocenę 4, jakby ktoś chciał popatrzeć: http://fotelik.info/pl/testy/
 
Ostatnia edycja:
arica fajny ten wózeczek:) Ja też zdecydowana jestem na parasolkę Maclaren XLR. Policzyłam sobie że do czerwca powinnam na niego nazbierać;)

Powiem wam że te foteliki słabo wypadają, recaro mają tylko 3. Natomiast ten cybex ma ogólną ocenę 4, jakby ktoś chciał popatrzeć: fotelik.info :: testy :: foteliki samochodowe wszystkie :: sortowanie wg kryterium grupa


zdec - my juz uzywamy tego wózka i jestem bardzo zadowolona, jedyna jego wadą jest dość duży rozmiar -po złożeniu, a mała go uwielbia wygodnio sobie w nim śpi :tak:
 
zdec - my juz uzywamy tego wózka i jestem bardzo zadowolona, jedyna jego wadą jest dość duży rozmiar -po złożeniu, a mała go uwielbia wygodnio sobie w nim śpi :tak:

Duży? Kurcze a właśnie chcę go kupić ze względu na to że jest mały... to chyba musze się jeszcze zastanowić.
A jak to wygląda w bagażniku samochodu, dużo miejsca ci zajmuje?
 
Duży? Kurcze a właśnie chcę go kupić ze względu na to że jest mały... to chyba musze się jeszcze zastanowić.
A jak to wygląda w bagażniku samochodu, dużo miejsca ci zajmuje?

właśnie to jest dla mnie jedyna wada tego wózka - ponieważ zajmuje bardzo dużo miejsca, mielismy audi a4 i zajmował prawie cały, teraz mamy astre combi i zajmuje połowe :( trudno mi to wytłumaczyc - może jutro postaram sie zrobić zdjecie - ale jeśli ktoś chce kupić jako małą spacerówke - to radze sprawdzić wymiary po złożeniu i zmierzyć bagażnik, ja uwielbim ten wózek ale ja nie jestem zmotoryzowana a jak jade z mężem samochodem to ok ale do jakiegoś małego autka napewno nie wejdzie. XLR jest wiekszy niz inne spacerówki i jest to i wada i zaleta ;-)
 
W sumie bagażnik mamy pojemny, ale kurcze chodziło mi właśnie o to żeby mniej miejsca zajmował niż teraz gondola. Bo wygląda to tak, że jest wózek i maks z 5-6 toreb wejdzie:( Jak wracaliśmy od mamy to był hardcore, po dwóch miesiącach:)
Do tej pory też mam przed oczami jak mój brat woził gondolę na górnej półce z tyłu samochodu.... hahahhaaaha, bo nigdzie mu nie chciała wejść hahahhaa
 
najmniej miejsca zajmuja wózkit ypu quinny zapp - ale jest beznadziejny dziecko może w nim tylko siedzieć, petite str zai - ale sa strasznie niskie i osoby wysokie musza sie schylac na allegro widziałam tez spacerówki typu capri itp - też niezajmuja dużo miejsca
ja ogladałam tez inne spacerówki ale wybrałam własnei xlr ma wieksze koła niż inne spacerówki, śpiworek no i trafiliśmy na super promocje ;)
 
reklama
Ja jak kupowałam gondole to spacerówka była gratis...oprócz tego brat przywiozł z Holandii jebitny róż spacerówke ale Gaja nie lubi jeżdzić na siedzaco woli lezec:)wic dalej w dondoli nogi prawie wychodzą za:)
Wow mój 3500 post i tyle ja piszę??Rzeczywiście chyba przesadzam:)
 
Do góry