reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Idziemy na zakupy :)

Kasiulka te drsiki są po 30zł :) ja się załapałam tzn. dziadka wysłałam bo w uk jeszcze nei ma przecen przynajmniej
dziadek kupił tylko złota tunike i dresik a ja tyle chciałam - wikszosc rzeczy było wyprzedane :(
 
reklama
Ja się wybrałam dziś na drugie łowy do h&m - tym razem wziełam męża pod pache i pod pretekstem kupienia jakiegoś ciuszka na prezent dla jego siostrzeńca, wybrałam parę rzeczy dla małej :) Byliśmy w innym sklepie niż ja 2 dni temu i tutaj było więcej rzeczy przecenionych np. skarpetki i buciki, takie w krateczkę, super na wiosnę! Tym sposobem małej szafa poszerzyła się o 2 pary spodni, wspomniane butki, skarpetki i 2 body z krótkim rękawkiem, z czego jedne znalezione na chłopakach, takie granatowe z kolorowymi dinozaurami z przodu. Kurcze, na chłopcach było tyle fajnych, kolorowych rzeczy.. Na dziewczynkach wciąż króluje róż w kilku odcieniach, biel, ale na szczęście spodnie były prawie we wszystkich kolorach tęczy, więc zaopatrzyłam Polę w zielone bawełniane, takie a'la getry i beżowe bojówki na wiosnę :)
 
ja dziś bylam w hm.,ale cholipka u nas nie ma takich fajnych przecen. Kupiłam tylko sukienkę hallo kity i sukienkę na wigilię z tymi różami co wy kiedyś- jasna różowa, ale nie była przeceniona :-(
 
Ja też byłam jeszcze raz w h&m kupiłam jeszcze małej spodnie jeansowe z takim rózowym paskiem za 30zł, fioletowy dresik za 30zł i rózową bluzeczke za 10zł i dla siebie pare rzeczy, maz mnie zabije ale to szczegół....
 
reklama
Do góry