reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Idziemy na zakupy :)

reklama
a to dwie moje wypraweczki dla naszej niuni do szpitala i sukieneczki:-):-):-)
Zdjęcie1241.jpg

Zdjęcie1242.jpg
 
O jejku jakie śliczne sukieneczki!:-)
Jak takie widzę to mogłabym kupić małej same sukieneczki są takie piękniutkie, już też ma bodajże 3(o ile dobrze pamiętam):-D:-D
 
O jejku jakie śliczne sukieneczki!:-)
Jak takie widzę to mogłabym kupić małej same sukieneczki są takie piękniutkie, już też ma bodajże 3(o ile dobrze pamiętam):-D:-D
noo tym bardziej ze urodza sie na lato wiec bedzie cieplo :tak::tak::tak::tak: ja mam jeszcze kilka i wogole juz mase tych ciuszkoów:-D:-D:-D
 
dziewczyny śliczne ubranka!tak piszecie ile sztuk macie ubranek a ja nawet nie liczyłam więc wczoraj wziełam się za liczenie i jest około150sztuk wszystko na pierwsze2 miesiące a jeszcze nawet nie wyciągnełam ciuszków po córci ze strychu kurcze chyba przesadziłam polowy z tych ubrań nawet nie założe:sorry:
zdec-miałam taką chuśtawke fisher price i ratowała mi życie chociarz przez 15 minut mogłam odpocząć i wogóle mała na niej była grzeczna i odrazu usypiała!
 
dziewczyny śliczne ubranka!tak piszecie ile sztuk macie ubranek a ja nawet nie liczyłam więc wczoraj wziełam się za liczenie i jest około150sztuk wszystko na pierwsze2 miesiące a jeszcze nawet nie wyciągnełam ciuszków po córci ze strychu kurcze chyba przesadziłam polowy z tych ubrań nawet nie założe:sorry:

To porób fotki i wystaw na forum te które chciałabyś odsprzedać :-) Zrobimy sobie taką wewnętrzną aukcje. Może więcej dziewczyn zorientowało się że zaszalały zbytnio i też wystawi :-) a te co jeszcze nie kupiły będą miały okazję i każda będzie zadowolona :-D
 
reklama
dzisiaj zrobiłam najazd na ciucholand
icon_smile.gif

za 9 szt. prawie nowych, markowych ciuszkow (body,pajacyki,) dałam 20zł. po prostu w szoku byłam że takie ceny. za 2 tyg może pojedziemy znowu do tego miasteczka i znowu zrobię nalot
icon_smile.gif
 
Do góry