reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Idziemy na zakupy :)

Piękne są te ciuszki, i jaka piękna sukieneczka kreatorka.
Ja też znowu zaszalałam:-D
Stwierdzam że to jest jak nałóg jak już się zacznie to koniec:-)
Zdaję sobie sprawę że większość z tych rzeczy ubiorę może tylko raz, ale to jakoś jest nadal silniejsze ode mnie.:-)
I co najważniejsze za poniższe rzeczy w sumie zapłaciłam tylko 50zł;-);-) Wszystko kupiłam w Tesco.:-)
 

Załączniki

  • 20100201236.jpg
    20100201236.jpg
    21,1 KB · Wyświetleń: 51
  • 20100201237.jpg
    20100201237.jpg
    18,5 KB · Wyświetleń: 46
  • 20100201238.jpg
    20100201238.jpg
    20,4 KB · Wyświetleń: 42
  • 20100201239.jpg
    20100201239.jpg
    11,1 KB · Wyświetleń: 42
reklama
Piękne te ciuszki. Musze zrobic zdjecia i sie pochwale swoimi :)
Zdec- kupilam takiego samego pajacyka z czapeczką w Tesco :) Wogole ta seria Cherokee w Tesco jest bardzo fajna. Dla starszej corki to 90% rzeczy tam kupuje. Są świetne jakosciowo i ceny tez mają odpowiednie :)
 
Piękne te ciuszki. Musze zrobic zdjecia i sie pochwale swoimi :)
Zdec- kupilam takiego samego pajacyka z czapeczką w Tesco :) Wogole ta seria Cherokee w Tesco jest bardzo fajna. Dla starszej corki to 90% rzeczy tam kupuje. Są świetne jakosciowo i ceny tez mają odpowiednie :)

Zgadzam się przede wszystkim co do cen, co do jakości to nie raczej ta ich seria Disney'a jest lepsza gatunkowo, ale oczywiście co za tym idzie odpowiednio droższa.
 
A ja nie wiem czemu ale jeszcze boję się wpaść w taki zakupowy szał....choć bardzo juz bym chciała....Mamy dla Poli tylko 3 pary body i te skarpeteczki....Chyba poczekam jeszcze do połowy marca i wtedy zaszaleję.....
 
Zgadzam się przede wszystkim co do cen, co do jakości to nie raczej ta ich seria Disney'a jest lepsza gatunkowo, ale oczywiście co za tym idzie odpowiednio droższa.
Nie wiem jak to jest z niemowlęcymi, ale to co kupuje dla Hani dorównuje jakością rzeczom z H&M czy Nexta. Prane po 20 razy bluzki mają żywe kolory i nie rozciągają sie :tak:
 
Zauwazylam ze od kiedy wiemy ze bedzie coreczka to strasznie polubilam "dziewczynskie" ciuszki :-D:-D Ja raczej w spodniczkach i rozowym nigdy nie chodzilam, ale teraz bardzo mi sie takie ciuszki podobaja :tak: Zdec super ta kolekcja z Tesco, nie przypuszczalam ze w supermarketach moga byc takie fajne ubranka. :tak:
 
To i ja sie pochwale moimi zakupami :)
 

Załączniki

  • DSC_8942.jpg
    DSC_8942.jpg
    41,4 KB · Wyświetleń: 77
  • ubranka2.jpg
    ubranka2.jpg
    43,4 KB · Wyświetleń: 71
  • ubranka3.jpg
    ubranka3.jpg
    44,9 KB · Wyświetleń: 70
Hej dziewczyny :)
Polecam Smyka i Mothercare są tam obecnie przeceny średnio 50 % . Np.: body przecenione z 70 zł na 19zł za 3 sztuki ( Mothercare) , fajne kompleciki w Smyku. Polecam :) W załączniku zakupy ze smyka :) Gosiagro widzę,że podobny mamy gust :D
 

Załączniki

  • S8303147.jpg
    S8303147.jpg
    18,2 KB · Wyświetleń: 47
  • S8303153.jpg
    S8303153.jpg
    17,2 KB · Wyświetleń: 46
Ostatnia edycja:
reklama
iiwka a te spodenki to rozmiar na 0-3 m-ce a widzisz tak się tym wszystkim cieszyłam, ze nawet o tym pępuszku nie pomyślałam:zawstydzona/y:, dobrze, że zawsze mogę liczyć na rady doświadczonych mam:-D
Gosiagro,ja sama tak zrobiłam przy Kacprze:-D:-D:-D:-D
Dlatego teraz bardziej zwracam uwagę na takie rzeczy jak np.czy kolory będą mi się zgadzać w praniu:-D:-D:-D:-p:-D:-D:-D bo ręcznie to nie będzie mi się chciało ich prać.

Zdec nowe zakupy śliczne!!!:tak::tak:
I już nie pamiętam która z Was to napisała,ale zgadzam się,dla dziewczynek są ładniejsze ubranka niż dla chłopaków:tak:Ciężko jest coś fajnego znaleść dla chłopczyka:-(Ale dla chcącego nic trudnego-zawsze można więcej po sklepach połazić jak coś:-D
 
Do góry