reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Idziemy na zakupy :)

Gosiagro no to zaszalałaś:-D:-D:tak::-DAle ciuszki piękne,tylko myślę że o tych spodenkach-na jaki to rozmiar???Bo na początek to raczej nie bardzo ze względu na pępuszek.;-)
 
reklama
Gosiu to poszalałaś:-) Ale śliczności kupiłaś:-)
Strasznie śliczne te śpioszki, kocham mojego tatę, też takich poszukuję:-):-)
A tak a'propos to na allegro są super zestawy ciuszków, gdybym już tyle nie kupiła to bym się skusiła, idę po jakieś 200-600 zł ale na prawdę śliczności:-) Szczególnie dla dziewczynki:-)
Tylko to kupowanie ciuszków osobiście - bezcenne:-):-)

Gdzie byłaś w Mothercare?
I w którym smyku byłaś, bo ja też byłam ale takich rzeczy nie widziałam:p

Zamierzam to dzisiaj licytować, strasznie podoba mi się ta sukieneczka: Hello Kity:)
http://www.allegro.pl/item899626480_super_paka_mala_ksiezniczka_0_3_mies_warto.html

Te ciuszki to mega cuda, ale pewnie drogo pójdą:
http://www.allegro.pl/item902687448_super_firmowa_wyprawka_dla_corci_0_6_mies_70_szt.html
 
Ostatnia edycja:
Dzieki dziewczyny, no własnie Zdec to kupowanie bezcenne, nie mogłam się ze sklepu wyrwac:-D:-D, sa takie śliczne te ciuszki, iiwka a te spodenki to rozmiar na 0-3 m-ce a widzisz tak się tym wszystkim cieszyłam, ze nawet o tym pępuszku nie pomyślałam:zawstydzona/y:, dobrze, że zawsze mogę liczyć na rady doświadczonych mam:-D
zdec- w Mothercare byłam w Renomie, bo chyba tylko tam jest no i od razu obok jest tam Smyk, wybór bardzo duży w Smyku
 
Ale spokojnie pępuszek odpadnie szybko i będziesz mogła ubierać w te spodenki, przecież w końcu po coś je robią:-):-)
Też mam jedne krótkie spodenki rozm 62 i mam nadzieję że uda mi się je założyć:-)

No i niestety nie udało mi się wylicytować sukieneczki Hello Kity a tak bardzo mi się podobała, muszę zajechać do H&M chyba jest na Bielanach i sprawdzić czy tam będzie ta sukieneczka, bo jest przecudna.
 
Ostatnia edycja:
gosiagro słodziutkie takie różowe:-)
zdec sukieneczka śliczna, mi bardzo podoba się cała kolekcja z hello kitty:-)
 
jakie slodziaki

stwierdzam ze dla dziewczynek sa ciekawsze ciuszki niz dla chlopcow:wściekła/y:
jak podladuje aparat to tez sie pochwale co mam juz dla Jaska
 
zdec dzisiaj w Smyku widziałm bolerka, chyba po 20 zl nie pamietam ile wtedy w Cubusie kosztowały, i od razu pomyśłałam o Tobie:tak::tak:
 
A do mnie właśnie wpadła mama :-D i oto co za cudeńko dla swojej wnusi przyniosła w rozm. 68 :-) coś czuję, że niedługo się szał zakupowy zacznie :-D:-D
 

Załączniki

  • P2010007.jpg
    P2010007.jpg
    33,4 KB · Wyświetleń: 56
reklama
Do góry