reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Idziemy na zakupy :)

Odrazu wrzucę fotki :-)
 

Załączniki

  • DSCF2629.jpg
    DSCF2629.jpg
    23 KB · Wyświetleń: 57
  • DSCF2633.jpg
    DSCF2633.jpg
    16,7 KB · Wyświetleń: 65
reklama
Ja myśle, że kupie 2-3 komplety z rozmiary 56 a tak to większe, na początek chyba rozpinane z boku, mam nadziję, że szybko dojdę do wprawy to wtedy może te przez główkę ubierane
zdec- no to piękne zakupy zrobilas:tak::tak:, a te bolerko to chyba Ci spokoju nie da:-D:-D
Agi78 - skarpeczki sa boossskie:-):-)
chyba tez już muszę iśc cos kupić, bo jak widzę te wasze ubranka:-D:-D takie malutkie i słodziutkie:tak::tak:
 
dziewczyny a body kupujecie normalne czy rozpinane z boku?
slyszalam ze te boczne bardzo ulatwiaja zakladanie
A ja kupuję jakie mi się spodobają:tak: Jedne mam takie bialutkie z misiem zapinane na bok a resztę przez głókę zakładane:tak:

dziewczyny a nastawiacie się na zakup bodziaków i bluzeczek z krótkim czy długim rękawem?
Tak jak większość dziewczyn ja kupię takie i takie:tak::tak::tak: Nie zawsze będzie ciepło;-)i nie zawsze zimno:tak::tak:
Jak Kacperek się urodził to były temperatury ok30st i mały spał w wózku w krótkich bodach,skarpetkach i czapece,przykryty samą pieluszką tetrową i było mu gorąco:tak:

A na jaki rozmiar kupujecie ciuszki??? Bo ja zaczynam od 62.
My w I ciąży kupowaliśmy na 56 i dzień przed cesarką w szpitalu okazało się że Mały ma 57cm:-D:-D:-D no i M już sam kupował ubranka:-D:-D:-D a ja zastanawaiałam się czy aby ładne kupi:-D:-D:-D:-D

My teraz mamy kupione 3 body z długim rękawkiem,2xśpioszki,bluzeczkę zapinaną na bok.Czyli czekają mnie jeszcze zakupy.A body z krótkim rękawkiem mam po Kacprze,ale z 2 szt kupię nowe.
I chyba zaraz zajrzę na allegro po pieluszki tetrowe i flanelowe bo 1 dzisiaj:-D
A ceny są bez porównania tańsze niż w sklepach nawet o połowę co w niektórych:tak:
 
Ja w sumie nie mam żadnych rozpinanych na boku body, ale jak tak piszecie to chyba będę musiała takie kupić. Tych rozpinanych nie było przecenionych, a na razie zależało mi na zakupie tych najtańszych, za body zapłaciłam ok. 10zł.
Co do rozmiarów, to mam dwa na 56, reszta ciuszków to 62, no i kilka ciuszków mam już też na 68.
 
Ja póki co nic jeszcze osobiście nie kupiłam - ale za to mam juz pełną całą szafe:-) To po wizycie u babci - kuzynka oddała mi ubranka po synku:-)wogóle nie zniszczone i bardzo fajne, mam jeszcze body, koszulki i kaftaniki po Wiktorii które były w uniwersalnych kolorach więc na Oskarka tez sie nadadzą:-)
 
Zdec, Agi - śliczne te ciuszki.
Normalnie aż mnie korci aby podreptać do sklepu :-)

A jak jest różnica między pieluchami tetrowymi i flanelowymi (oprócz materiału oczywiście ;-) )??? Które są lepsze i do czego???
 
Ostatnia edycja:
zdec, hefi słodziutkie te ciuszki, aż mnie korci żeby sie już wybrać na zakupy i siłą niemal sie powstrzymuję:-)
ja bardzo lubię ubranka za Smyka, dobre jakościowo a moja córcia ma prawie połowę garderoby od nich, i często są obniżki i wyprzedaże:tak:
 
Dziewczyny tak się naooglądałam waszych ciuszków, że sama wybrałam sie na zakupy, zaszalałam i wydałam 350 zl:szok::szok:, no ale ile cudnych rzeczy kupiłam:

Z Mothercare
DSC_0979.jpg

Z Askota
DSC_0981.jpg

Poniższe 2 ze Smyka, obnizki są duże:-D, chociażby za te rzeczy ze Smyka dałam 200 zl, a normalnie musiałabym dac 380 zl:szok:
DSC_0982.jpg

DSC_0983.jpg
 
reklama
Ulalala cudowne te wszystkie ubranka, które pokupowałyście :tak::tak: gosiagro te z Askota przecudne, strasznie w moim stylu :-) sama bym je chętnie założyła :-D haha może za tydzień, dwa i ja sie na coś skuszę, ale póki co trenuję silną wolę :-D bo wiem, że na pewno dostanę trochę ciuszków, a nie chcę niepotrzebnie wydawać kasy tylko dokupić co niezbędne :-)
 
Do góry