reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Idziemy na zakupy :)

Mam pytanie głównie do dziewczyn, które mają już dzieci. Jakie materace do łóżeczka polecacie? Bo z tego co oglądałam jest pełno rodzajów, różnice w cenie są niewielkie. Pewnie ile ludzi tyle opinii i na ten temat, ale chcę konkretnie dowiedzieć się jakie materacyki miałyście i chwaliłyście, a jakie np. przegrzewały dzieciaki?
Dopiero teraz dojrzałam pytanko.
Materacyk zdecydowanie kokosowo-gryczany :tak::tak::tak:
 
reklama
Właśnie taką odpowiedź chyba słyszę najczęściej :-D i chyba na taki sie zdecyduje, bo od kogo mam sie dowiedzieć jak nie od doświadczonych mam? :-)
 
Kilka sztuk w najmniejszym 56 na pewno kupie, chyba, ze dostanę to nie bedę kupować, ale u mnie w rodzinie raczej dzieci rodzą się w granicach 50-54 cm, więc przydadzą sie i te najmniejsze :-) chyba, że Ninka zechce być większa :-D
A u Maryli coś pewnie zamówię, ale to później na razie nie kupuje, bo jak zacznę to nie przestane :tak::tak:
 
ja raczej nastawiam się na zakup od rozmiaru 62, tych mniejszych to tak 2-3 komplety
body w sumie teraz już bez różnicy czy rozpinane z boku czy nie, ale przy córci te najmniejsze kupowałam właśnie rozpinane z boku obawiając się przebierania i wkładania przez główkę ale szybko też nabrałam wprawy i wolałam bardziej te wkładane przez główkę było mniej zabawy w zapinanie i znacznie skracało to czas ubierania
 
dziewczyny a nastawiacie się na zakup bodziaków i bluzeczek z krótkim czy długim rękawem? moja córa jest z października więc wcześniej nie miałam tego problemu bo pierwsze kilka miesięcy to ciuszki z długim rękawem a teraz to już nie wiem czy więcej z długim czy z krótkim na lipiec i sierpień
 
reklama
Do góry